توهم و تیراندازی به ماشین متردد، کار دست نگهبان حدکا داد

به گزارش هاوری چند روز قبل در محل نگهبانی و ورودی ناوند ۳ (جیژنیکان) تیراندازی و تعقیب و گریز روی می دهد.

گویا یک ماشین سواری با چند سرنشین از نزدیکی این ورودی رد می شود در این حین پیشمرگ نگهبان حدکا (خلیل جنگی) شروع به تیراندازی به سوی ماشن می کند و گفته می شود که پنج گلوله به ماشین برخورد می کند و ماشین سواری از آن محل دور می شود.

روز بعد این ماجرا هیئتی از امنیت پارتی (پاراستن) به مقر حزب می آیند و پیشمرگی که تیراندازی کرده بود (خلیل جنگی) را با خود می برند.به مدت بیست روز هیچ کس خبری از سرنوشت خلیل نداشت،تا اینکه بعد از بیست روز پیشمرگ نامبرده را به مقر حزب برمی گردانند و به مسئولین ناوند ۳ اعلام می کنند و تذکر می دهند که تحت هیچ شرایطی حق تیراندازی و چنین برخوردی را با هیچ شخصی ندارند،معلوم می شود ماشینی که مورد تیراندای قرار گرفته بود مربوط به کنسولگری کانادا بوده است و فقط از آن محوطه رد شده بودند و در این حادثه هیچ تلفات جانی نداشته اند و فقط ماشین آنها آسیب دیده بود.

شایان ذکر است در مدت بیست روزی که خلیل جنگی در پاراستن زندانی بود،حزب دمکرات هیچ تلاشی برای پیدا کردن نامبرده و مشخص شدن سرنوشت ایشان نکرده بود و در سیاه چاله های پاراستن پارتی مورد بازجویی قرار گرفته بود. و نکته مهم تر ترس و واهمه حدکا از اقدام علیه آنها در اردوگاه است. این ترس گاه باعث می شود چنان فشار روانی به نگهبانان وارد آورند که هر غریبه متردد را مضنون بپندارند و به سمت او تیراندازی کنند. جالب است که هیچ حمایت حزبی پشت این جسارت های نگهبانان تازه به عضویت حزب درآمده نیست

1 Comment

  1. یک دی هم اکه به این موتور سوارهای تروریست شلیک میکردند!این اتفاق برایشان پیش نمی امد!!!!!!!نفرین بر دشمنان و خائنان کورد!!!بژی کورد و نه حله ت له عاملان یه کی ده ی !!!!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.