توهین به احزاب کمپ نشین در سیمینار سلیمانیه

 در جلسه سازمان “انترناسیونال سوسیالیست” که در سلیمانیه برگزار شد،احزاب کمپ نشین ایرانی هیچ جایگاهی نداشتند و حتی فرصت خواندن پیام هایشان به آنها داده نشد.

  بنابر دعوت و مهمانداری اتحادیه ی میهنی کردستان که خود یکی از اعضای اصلی این سازمان است،از کشورهای جهان برخی از اعضای اصلی و جانشینان و مشاوران انترناسیونال سوسیالیست به شهر سلیمانیه آمده بودند و روز یکشنبه ۲۱ آذر،این سازمان بین المللی با حضور بخشی از اعضای خود،جلسه ی رسمی خود را آغاز کردند و قرار شد که دو روز ادامه داشته باشد.

  در برنامه های روز اول جلسه ی این سازمان،بحث هایی در خصوص ترور و تروریزم در عراق و چند مبحث دیگر در خصوص جنگ داعش و … مورد گفتگو قرار گرفت،در این میان سه حزب کلاسیک و کمپ نشین که از اعضای این سازمان هستند نیز در این جلسه حضور داشتند ولی هیچ فرصتی برای خواندن پیام هایشان و صحبت کردن در جلسه برایشان در نظر گرفته نشده بود و در نتیجه هیچ کدام نتوانستند پیام حزبشان را بخوانند.این مسئله بیانگر نداشتن جایگاه سیاسی و اعتبار و اعتماد میان دیگر احزاب و خصوصا احزاب کردستان عراق است.

  شایان ذکر است که سازمان انتر ناسیونال سوسیالیست،سازمانی بین المللی است که ۱۵۳ حزب سیاسی از ۱۰۰ کشور مختلف جهان در آن عضو هستند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.