عدم موفقیت اقدام بیوتروریستی علیه حزب دمکرات (جناح انشعابیون)

دیار و نادیار

دو تن از اعضای جدید حزب دمکرات (جناح انشعابیون) هنگام آلوده کردن مخزن آب مقر حزب در کوی سنجق عراق به مواد سمی، توسط پیشمرگه های حزب مذکور دستگیر شده و هم اکنون در بازداشتگاه مقر حزب به سر می برند.
یکی از افراد دستگیر شده اهل روستای بیوران سردشت و دیگری اهل سقز می باشد. افراد مذکور قبلاً عضو حزب پارت آزاد کردستان بوده اند و به مدت ۱۶ ماه بوده که به عضویت حزب دمکرات درآمده اند. مصطفی مولودی (جانشین دبیرکل حزب دمکرات) اعلام داشته باید بدون سر و صدا این دو نفر را اعدام کنیم. هر چند حزب در این خصوص با اتحادیه قرار داد دارد که اینگونه مجرمان را تحویل اتحادیه بدهد.

این اقدام پیش از بمب گذاری در مقر حزب بوده است.

1 Comment

  1. مسائلی که مطرح کردید بد نیست اما به جز ایران چه گروهی می تواند تا این حد انگیزه داشته باشد؟ البته اینکه پته بسیاری را رو کردید درست است. آنهایی که ترسیده اند دستشان رو شود نیز کامنت های عصبانیت گذاشته اند. یک فرضیه به فرضیات شما اضافه می کنم و اصل هم همین است. رژیم با کمک طیف تندوری درون حزب. آن هم در سطح مرکزیت بر سر این حرکت ضد بشری توافق داشته اند البته احتمالاً . خالد که رفته خیلی معادلات تغییر کرده و این حرکت ها قابل پیش بینی بود.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.