حزب تازه تأسیس «پ.ک.ک»

دیار و نادیار

حزب دمکرات با انتشار اطلاعیه ای حزب پ.ک.ک/پژاک را یک حزب تازه به دوران رسیده معرفی نموده است. متن بخش هایی از این اطلاعیه بدین شرح می باشد: “دیدگاه اول معتقد بود پژاک ساخته و پرداخته رژیم جمهوری اسلامی است تا جنبش آزادیخواهانه ملت کرد در شرق کردستان که چند دهه مبارزه را پشت سر گذاشته بود و هزاران شهید را در راه آزادی و سرافرازی ملت کرد، تقدیم کرده بود… ایران در ابتدا که پژاک خطری برای رژیم محسوب می شد، سعی کرد این حزب را به بیراهه بکشاند و به تصور خود یک رقیب جدید را وارد عرصه رویارویی با حزب دمکرات و کومله کند. اما دیدگاه دوم قدری خوشبیانه به موضوع می نگریست و معتقد بود، پژاک ساخته رژیم نیست لکن به دلیل وابستگی فکری، نظامی و تشکیلاتی به پ.ک.ک فاقد راه مستقل است. از آنجا که بسیاری از کادرها و اعضای پژاک کردهای روژهلات نیستند، نمی تواند به جایگاهی در بین کردهای روژهلات دست پیدا کند. … اکنون پس از چند سال فعالیت پژاک، درستی دیدگاه اول به اثبات رسیده و هر روز نشانه ها و شواهد جدیدی از همکاری پژاک با سپاه پاسداران رژیم عیان می شود.”

3 Comments

 1. گاوچران‌‌های که روزنامه ‌نگار از آب درآمدند!
  شاید بد نباشد از نگاهی طنز آمیز به حدکا و تئوریسین‌های آنا بنگریم، شاید این تنگری برای از خواب پریدن هجری و اطرافیانش باشد.
  وقتی آدم می‌بیند وبسات کردپا که کاوه جوانمرد بیچاره با تلاش فراوانی که سروسامان بخشید، اکنون به دست گاوچران هایی اداره می‌شود، که جز فحاشی کار دیگری بلد نیستند.
  هادی عارفی یکی از افراد هجری و اخیرا نوچه کاوه بهرامی در حدکا که از کودکی تا هنگام پویستن به حدکا به شغل گاوچرانی مشغول بود، اکنون تغییر شغل داده و در مکتب هجری به روزنامه نگاری روی آورده است.
  گاوچران که خود را یک روزنامه‌نگار و مدافع حقوق بشر جا زده، اکنون در وبسایت ضدانقلاب روژکرد با مدیریت حاج شیخ جمال پورکریم برای فحاشی گماشته شده است.
  او که تازگیها مصاحباتی با سران حزب داشته است، شعارهای توخالی هجری و تراوشات مغزی اطرافیانش را در سایت ضدانقلاب منعکس کرده است.
  گاوچرانهایی که برای مردم ژست روزنامه نگاری و مدافع مردم می گیرند، از کسی پوشیده نیست تنها با دلارهای عربستان و حاج جمال پورکریم تغذیه می‌شوند که در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های به اصطلاح حقوق بشری فحاشی کنند.
  انگار تغییر شغل دادن در حدکا به یک امر عادی تبدیل شده، چون خبر رسید ارسلان یاراحمدی و موسا باباخانی که دستفروش بودند، یک‌شبه در حدکا به دکومنتار و مجری برنامه تبدیل شدند.
  خوب کاملا عادی است که تیشک تخته و پلمپ شود و سایتهای حزب به حال و روزی بیفتند که در حد یک وبلاگ مخاطب داشته باشند. همان بهتر که محمد نظیف و شاهو و تیمور پول تیشک را نوش جان کنند.
  لطفا انتشار دهید

 2. در جواب کامنت با نام علی رسولی که همان مدیر سایت دیارونادیار است، با ید بگویم که، گاوچرانی و دستفروشی یک شغل شریف است و ملیونها برابر شرافتمندانه تر از مزدوری است.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.