ماجرای تیراندازی نگهبانان دفتر سلیمانیه حدکا و زخمی شدن یک نفر

سلیمانیه

در مورخه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۴ بعد از ظهر دو تن از نگهبانان دفتر سلیمانیه حدکا به نامهای یعقوب فاتحی و آسو ارجمندی اقدام به تیراندازی به سمت افردی ناشناس نموده و یکی از اهالی سلیمانیه در این درگیری زخمی می شود.

پس از بازخواست آسایش از حزب و خلع سلاح نگهبانان دفتر سلیمانیه آنها علت تیراندازی را دعوا و نزاع فردی چند نفر ناشناس عنوان نمودند که برای پایان یافتن مشاجره اقدام به تیراندازی نمودند.

چه خوب شد که نگهابانان دفتر حزب نقش پلیس سلیمانیه را برعهده ندارند والا برای خاتمه هر درگیری از ترفند تیراندازی استفاده می کردند.

محمد صاحبی بلافاصله این دونفر نگهبان را به مقر کویه منتقل کرده تا از دسترس اهالی محل و پلیس آسایش به دور باشند. اهالی محل در حال جمع آوری امضا بر علیه حزب به منظور تخلیه مکان دفتر هستند.

همچنین حزب فرد زخمی شده که گویا یک عرب تبار است را تهدید کرده که در صورت شکایت او را می کشند و به هیمن منظور وی به اجبار و از ترسش از شکایت صرف نظر کرده است.

اگر نبود همکاری ولاپوشانی اتحادیه میهنی مردم به محل دفتر می ریختند و آنجا را ویران می کردند. جالب است که اتحادیه و میهنی و آسایش اینبار در برابر شهروندان کردستان عراق طرف خاطیان حزبی را گرفته و سعی در منصرف کردن مردم از تنظیم شکایت نامه دارد که این جای بسی شگفتی دارد!

 

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.