انتظار داشتید گلباران شوید؟

عادل مراد عضو رهبری اتحادیه میهنی کردستان در خصوص انفجار جلوی مقر حزب دمکرات و حضور این احزاب در کردستان عراق و فعالیت های مسلحانه این احزاب در کردستان ایران در فیس بوک رسمی خود،به مطالبی اشاره کرده است که واکنش فیس بوکی های حزب را به دنبال داشته است.

وقتی امنیت منطقه‌ایی را از بین می برید و در دل کشورشان انفجار انجام می دهید و به روز روشن نیروهایشان را ترور می کنید،چه انتظاری دارید؟انتظار دارید با گل جوابتان را بدهند؟این مسئله روشن بود که می بایست به گونه‌ایی اتفاق بیافتد.

  من از حکومت درخواست میکنم هر چه زودتر مقرهای این احزاب را که به سر درد ما تبدیل شده‌اند و حقوق همسایه را رعایت نمی کنند،بیرون کند.ما با حکومت ایران توافقی داشتیم برای حفظ امنیت هر دو کشور ولی متاسفانه حزب دمکرات برای اولین بار این توافقنامه‌ی ما را با شکست روبه‌رو کرد و به چند پایگاه سربازان ایرانی حمله کرده است و این که الان می بینیم نتیجه‌ی رفتار خودشان است،در حال حاضر این وضعیت نه برای ما و نه برای خودشان درست نمی شود.

www.facebook.com/adilmuradpuk/?pnref=story

1 Comment

  1. خود عادل مراد چندین بار در رسانه ها اعلام کرده که هیچ آیدی فیسبوکی ندارد و چندین آیدی به اسم او باز شده اند که هیچ ربطی به وی ندارند و خود را مسئول مطالب آنها نمی داند.
    شماها هم الکی جوگیر شدید.
    میدانم کامنتم با دستکاری منتشر میشود. نمیخواستم چیزی بنویسم ولی گفتم لا اقل خودتون هم ببینید کافیه.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.