جوابیه”سایت خبری تحلیلی آکام نیوز به بهرام رحمانی

جوابیه"سایت خبری تحلیلی آکام نیوز"به درج مطلبی سراسر کذب و عوام فریبی از سوی بهرام رحمانی تحت عنوان؛معرفی شبکه خبری وزارت اطلاعات و امنیت حکومت جهل و جنایت و ترور اسلامی!

به نقل از آکام نیوز: در مورخه ۴ ژانویه۲۰۱۷ میلادی،بهرام رحمانی از اعضای کومله،در مطلبی تحت عنوان”معرفی شبکه خبری وزارت اطلاعات و امنیت حکومت …اسلامی”اقدام به انتشار سخنانی عوام فریبانه و کذب بر علیه”پایگاه خبری تحلیلی آکام نیوز”کرد.

البته این اولین باری نیست که بهرام رحمانی بعنوان تئوریسین نما اقدام به انتشار مطالبی دروغ و کینه توزانه بر علیه ملت ایران و کردهای کشور و همچنین سایتهای خبری تحلیلی داخل کشور می کند.

این عضو گروهک تروریستی کومله،با هدف مطرح کردن نام خود،هر از چند گاهی مطالبی در جهت سیاه نمایی اوضاع داخلی کشور نیز می نویسد.

اما آکام نیوز با هدف پاسخ به برخی موارد مطروحه در این گزارش،ذکر مطالبی را لازم و ضروری می داند تا افکار عمومی خود در نهایت قضاوت کنند و دوست و دشمن خود را بهتر بشناسند.

بهرام رحمانی در بخشی از گزارش خود،مطالبی در خصوص منابع مالی نیروهای اطلاعاتی کشور نیز بیان کرده است!

نامبرده اما حاضر نشده به سوالات آکام نیوز در این ارتباط پاسخ دهد که اگر این گروهکهای کردنما،اینقدر منابع درآمدی برایشان مهم است چرا حاضر نیستند،در خصوص منابع درآمدی گروهکهای خود،شفاف سازی کنند؟

آیا کومله،دمکرات،حزب منحله آزادی کردستان و امثالهم حاضر هستند در خصوص منابع درآمدی و مالی خود شفاف سازی کنند و اعلام کنند که منبع درآمد آنها از کجا تامین شده و چقدر است؟!

چقدر از حکومت اقلیم کردستان عراق،سازمان های جاسوسی موساد،سیا و انگلیس و اخیرا نیز عربستان سعودی،ماهیانه و مستمر دریافت می کنند؟

و چقدر از این مبالغ دریافتی که حتی از مجامع بین المللی و به اصطلاح حقوق بشری نیز که بنام عناصر گروهکهای دریافت می کنند را در اختیار اعضای اردوگاههایشان قرار می دهند؟!

بر اساس گزارش هایی که خود عناصر گروهک تروریستی کومله در اختیار آکام نیوز قرار داده اند،در سالجاری۱۳۹۵،سران کومله،مبالغ هنگفتی را از U.N واقع در اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق بنام خانواده های عناصر حاضر در اردوگاه(زرگویز)دریافت کرده اند که حتی یک دلار از این پول ها را به خانواده ها و تفنگچیان کومله نداده اند!

آقای بهرام رحمانی شما قبل از متهم کردن سایت افشاگر آکام نیوز،پاسخ چند سوال ما را نیز بدهید؟!

۱-در خصوص دریافت مبالغ هنگفت از عربستان سعودی توسط دمکرات و کومله،چه پاسخی دارید؟!این پول ها را بابت چه چیزی دریافت کرده اید؟بابت اینکه کشور را ناامن کنید؟!

۲-در خصوص دریافت تجهیزات نظامی از سوی سرویس های جاسوسی موساد،سیا،انگلیس و عربستان،چه پاسخی برای افکار عمومی دارید؟!

۳-چرا حاضر نیستید در خصوص منابع درآمدی خود شفاف سازی کنید؟!

۴-تا بحال میلیون ها دلار از سازمان های مختلف بین المللی دریافت کرده اید،چرا حاضر نیستید این پول ها را در اختیار اعضای خود هم قرار دهید؟!

۵-بسیاری از تفنگچیان گروهکهای کردی حتی پول خرید سیگارشان را هم ندارند،پس این همه پول های بادآورده صرف چه اموری می شود؟!خوش گذرانی و جلسات لهو و لعب اعضای اروپانشین؟!یا صرف خرید مواد مخدر اعضای اروپانشین گروهکهای کردی؟!

۶-چرا با وجود آنکه اعضای فریب خورده،به گفته خودتان داوطلبانه به این گروهکها ملحق می شوند،اما داوطلبانه حق بازگشت به کشور را ندارند؟!چرا اعضایی که قصد بازگشت به کشور را دارند،بازداشت و زندانی و شکنجه شده و به بسیاری از آنها انگ اطلاعاتی بودن را می زنید تا با آبروی این افراد در اردوگاه بازی کنید و مانع بازگشت آنها به کشور شوید؟!

۷-چرا فرزندان رهبری گروهکهای کردی حاضر نیستند یک روز،ولو یک روز هم در اردوگاه لباس پیشمرگی بر تن کرده و یک ساعت هم نگهبانی حاضر نیستند بدهند؟!چرا فرزندان رهبرانتان،حتی برای بازدید هم حاضر به سفر به شمال عراق و حضور در جمع پیشمرگان نیستند؟

۸-چرا کومله و دمکرات با علم بر اینکه نیروهای جوان و تازه واردشان هیچ تجربه ای ندارند،از آنها بعنوان اعضای تیم های تروریستی برای ورود به خاک کشور استفاده می کنند؟!

۹-چرا همیشه در تیم هایی که هر بار به کمین نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران افتاده و همگی از بین می روند،شاهد حضور پیشمرگان جوان و ساده بوده ایم اما یک مقام مسئول گروهکهای کردی یا اعضای کمیته مرکزی،خود جرات ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران را ندارند و همیشه از پیشمرگان نوجوان و جوان استفاده می کنند؟! نکند می دانند که سرنوشت این تیم ها مرگ خواهد بود و برای همین از این افراد استفاده کرده اند؟!

چرا با وجود آنکه کومله و دمکرات بصراحت در شعارهای عوام فریبانه خود از منطقه گرایی و تبعیض اعلام انزجار می کنند و مدعی مبارزه برای از بین رفتن تبعیض هستند،اما شاهد هستیم در اردوگاههای کومله،باند و باندبازی،منطقه گرایی و تبعیض و نابرابری به اوج خود رسیده است؟

تقسیم پیشمرگان به دو دسته و جناح تحت عنوان های”پیشمرگان شمالی” و”پیشمرگان جنوبی”چه معنایی دارد؟! آنهم در گروهکهایی که مدعی رفع تبعض در جامعه هستند؟!مگر همه پشمرگانتان انسان نیستند؟مگر به قول خودتان همه برابر و مساوی نیستند؟!پس تقسیم پیشمرگان به دو دسته شمالی و جنوبی چیست؟!

همین تقسیم بندی های غیرانسانی،باعث اختناق و خفقان شدید در کنگره ها هم شده است.

چرا امثال عبدالله مهتدی در انتخابات کنگره،افراد خاصی را در ترکیب نمایندگان کنگره قرار می دهد و بطور معمول و مستمر،همیشه افراد نزدیک و وفادار به سران کومله و دمکرات،صاحب رای هستند و هیچ منتقدی نمی تواند عضو کمیته مرکزی شود؟!

۱۱-چرا رهبری کومله و دمکرات و حزب آزادی کردستان و…مادام العمر شده و در طول سالهای سال،هیچ شخصی جز افراد مشخصی همچون عبدالله مهتدی و مصطفی هجری و ابراهیم علیزاده و حسین یزدان پناه و…نمی توانند بعنوان دبیرکل گروهها،فعالیت کنند؟! مگر شما در مطالب عوام فریبانه و شعارگونه خود،از جمهوری اسلامی ایران همین انتقادها را نمی کنید؟! چرا خود به شعارهایتان عمل نمی کنید؟! گرچه در نظام جمهوری اسلامی ایران افراد با هر سلیقه و دیدگاهی،می توانند رای بدهند و به این شکل رهبران خود را انتخاب می کنند.

۱۲-چرا با وجود گزارش های مکرر دریافتی ما از اعضای دمکرات و کومله مبنی بر اینکه مقاماتی از عربستان و آمریکا و سرویس های جاسوسی،بطور مداوم با سران گروهکهای کردی دیدار کرده و به آنها پول و امتیازاتی را می دهند اما حاضر به علنی کردن این دیدارها نیستید؟! نکند خود نیز می دانید که دوستی با دشمن،شما را از این بیشتر از چشم افکار عمومی می اندازد که حاضر به علنی کردن این ارتباطات و خودفروشی ها نیستید؟!

۱۳-چرا در خصوص وضعیت مالی و گردش حساب های سران گروهکهای کردی در اروپا و آمریکا شفاف سازی نمی کنید؟! چرا هیچ سیستم بازرسی مالی در گروهکهای کردی وجود ندارد؟!

۱۴-چرا با وجود آنکه از رفع نابرابری در بین انسان ها در محافل عمومی و سایتهای خبری سخن می گوید اما شاهد اوج تبعیض در بین رهبران و پیشمرگان گروهکهای کردی هستیم؟! رهبران گروهکهای کردی هزاران دلار بطور ماهیانه صرف عیش و نوش و خوشگذرانی های خود می کنند اما پیشمرگان بی نوا و ساده اردوگاهها حقوق بخور و نمیری دریافت می کنند که حتی کفاف خرید سیگارشان هم نمی شود!این همان برابری مورد نظر شماست؟چرا رهبران کومله و دمکرات در کاخ های آنچنانی در اروپا زندگی می کنند اما پیشمرگانشان حتی پول خرید مایحتاج اولیه خود را نیز ندارند! رهبران گروهکهای کردی در مقر کمیته مرکزی{ناوندی}بهترین غذاها را از خارج از اردوگاه سفارش داده و با شراب های مخصوص،می خورند اما پیشمرگان باید نخود و لوبیا میل کنند! این تبعیض و نابرابری نیست پس چیست؟!

چرا به محض آنکه اعضای رهبری گروهکهای کردی به کوچکترین بیماری مبتلا می شوند،تحت نظر بهترین پزشکان در اروپا،قرار می گیرند،اما اعضای اردوگاه نشین،به محض بیماری،از اردوگاه به بهانه های مختلف،اخراج می شوند؟ً! و سران کومله و دمکرات حاضر به معالجه اعضای خود نیستند؟!

۱۵-چرا برای سرکوب صدای مخالفین و منتقدین داخلی تان بلافاصله در جهت ناکام گذاشتن آنها و تخریب شخصیتی و ترور شخصیتی منتقدین،به آنها برچسب مزدوری و اطلاعاتی بودن را می زنید؟! آیا این راه را برای بقای خود،مناسب می دانید؟!

۱۶-بر اساس آمار موجود و گزارش هایی که بدست ما رسیده،بخش زیادی از اعضای کومله و دمکرات در اروپا،معتاد شده اند/اعتیاد به مواد مخدر و دائم الخمر بودن آخر و عاقبت اعضای بریده و نبریده شماست. چرا در حالیکه به ظاهر نسبت به اعتیاد جوانان کردستان ایران حساسیت نشان می دهید اما برای درمان اعضای معتاد خودتان اقدامی صورت نمی دهید؟! همواره جمهوری اسلامی ایران را مسبب معتاد شدن جوانان می دانید اما آیا در معتاد شدن اعضای شما در اروپا هم جمهوری اسلامی نقش دارد؟! لااقل حرفهایی بزنید که خودتان باورتان شود!

۱۷-چرا اعضای شما حق دیدار و ملاقات با خانواده هایشان را ندارند و بشدت مانع آنها می شوید؟!!گرفتن حق ملاقات اعضا با خانواده هایشان و تحت نظر گرفتن خانواده هایشان با چه معیار و اصول اخلاقی و انسانی سازگار است؟!از چه می ترسید؟!

۱۸-بر اساس آماری که ما در اختیار داریم شما به ازای هر پیشمرگ ۵۰۰ هزار دینار دریافت می کنید اما از این ۵۰۰ هزار دینار تنها ۱۵ هزار دینار را به پیشمرگان می دهید،بقیه را چرا نمی دهید؟!بقیه این پول ها کجا رفته و می رود؟ نکند در اروپا به این پول ها نیاز دارید؟!مسلما بله.

۱۹-بارها در مطالب دروغین خود از تلاش برای رفع تبعیض در بین زنان و مردان جامعه گفته اید،از ظلم در حق زنان جامعه

سخن گفته اید اما چه پاسخی در ارتباط با جنایات بیشمار کومله و دمکرات در حق زنان دارید؟! تجاوز های مکرر به دختران باکره،زنان متاهل و….از پذیرش و آموزشگاه تا اردوگاه…

دختران و زنان زیادی از سوی رهبران کومله مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند که گزارش های آن بارها در سایتهای مختلف خبری،منتشر شده است.

۲۰-چرا جوانان بیکار و ساده داخل کشور را با وعده های دروغ از قبیل دریافت پول های کلان و عزیمت به اروپا فریب می دهید تا آنها را جذب کرده و در ادامه نیز یک وعده از وعده های توخالی که به آنها داده بودید را عمل نمی کنید؟!

پسران و دختران کردستانی را با وعده های خیالی و رویایی فریب داده اید و هیچ وقت یک دینار هم برای رفتن آنها به اروپا نداده اید و جمهوری اسلامی ایران باید اینکار را بکند! جمهوری اسلامی ایران چه گناهی کرده که خانواده های این پیشمرگان بیایند و از جمهوری اسلامی ۵۰۰۰ دلار دریافت کنند تا خرج سفر فرزندان اردوگاه نشینان به اروپا تامین شود.

۲۱-سالهاست در تلاش هستید با سیاه نمایی از جامعه کردستان ایران تصویری غیرواقعی از وضع موجود را نشان دهید در حالیکه شما سالهای سال است از کشور و جامعه دور هستید و با همین دید ۴۰ سال قبل به جامعه می نگرید و هیچ شناختی از کردستان ایران ندارید شناخت شما شناختی مجازی و رسانه ای است. شما اوضاع کارگران کشور را تنها از پنجره مجازی می بینید و تنها بصورت رسانه ای به مسائل کارگری نگاه می کنید. شما از جامعه کارگری ایران هیچ اطلاعی ندارید چون ۴۰ سال از آن عقب هستید.شما از حقوق کارگران سخن می گوید اما خودتان حقوق کارگران اردوگاههایتان را رعایت می کنید؟! شما افرادی را برای خود در فضای مجازی چهره کرده اید و از آنها برای تبلیغات خود بر علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنید. اسانلوها و محمود صالحی ها را مردم سقز نمی شناسند! همان افرادی که سالهاست از آنها بعنوان نماینده کارگران نام می برید،تنها نماینده های مجازی و رسانه ای هستند،وگرنه چرا مردم سقز حتی اسم محمود صالحی را هم نشنیده اند؟؟!!!

۲۲- فرزندان عبدالله مهتدی و مصطفی هجری حتی عار دارند لباس پیشمرگی را یک ساعت هم بر تن کنند! چرا فرزندان یک نفر از اعضای کمیته مرکزی هم در سیاست ورود نمی کنند و هیچ فعالیتی ندارند؟!آیا عناصر و اعضای ضد انقلاب،همه به غیر از مظفر محمدی،مجرد هستند و زن و بچه ندارند؟؟!!!چرا که هیچ خبری از فعالیت آنها در احزاب و گروهکهای کردی و غیرکردی نیست!!

۲۳- شما جمهوری اسلامی ایران را متهم به بی حرمتی به زنان و تعرض می کنید!!! موضوعی که خودتان هم می دانید واقعیت ندارد.ارزش و منزلت زن در گروهکهای کردی شما چگونه است؟! هنوز افکار عمومی فراموش نکرده اند تروریستهای دمکرات با چه الفاظ رکیک و غیراخلاقی و تحقیرآمیز در مورد زنان پ.ک.ک،زنان را مورد لطف قرار دادند!!

هنوز افکار عمومی ماجرای مرگ یلدا صادقی(مریم)زن پیشمرگ کومله که توسط شوهر پیشمرگش وحشیانه به قتل رسید و کومله از همه ابزار خود برای تبرئه نامبرده استفاده کرد را فراموش نکرده اند.

۲۴- استفاده ابزاری گروهکهای کمونیست کارگری از زنان نیز بر همگان روشن و مبرهن است. ماجراهای غیراخلاقی عریان شدن زنان تان در معابر عمومی کشورهای اروپایی برای به اصطلاح اعلام مخالفت با جمهوری اسلامی ایران،بر کسی پوشیده نیست.! شما از زنان استفاده ابزاری می کنید و کوچکترین اعتقادی به ارزش و منزلت زن ندارید وگرنه چرا زنان شما کاملا لخت شده و آنها را روانه خیابان های پرتردد کشورهای اروپایی می کنید؟!این ارزش و منزلت زن از دیدگاه شماست؟!شما با این حرکات و رفتارهایی که روان پریشانه است در حال عقده گشایی هستید آن هم با شیوه ای مضحک و بیمارگونه(لخت شدن در معابر عمومی)!!!

۲۵- شما گروههای تروری راه اندازی کرده اید و هر مخالف خودتان در بین مردم کردستان ایران را تنها و تنها به خاطر ابراز عقیده و مخالفت با گروهکهای شما،ترور می کنید. ترورهای دنباله دار شهروندان مخالف شما در شهرهای کردنشین ایران توسط عقاب های زاگرس و کومله و دمکرات،دیگر علنی شده و بحدی فجیع و غیر عادی بوده که حتی صدای امثال محمدرضا اسکندری مدیرمسئول رادیو کوردانه خودتان را هم در آورده است. شاهد هستیم در ماههای اخیر دهها شهروند کردستان ایران تنها بخاطر آنکه به نظام ایران ابراز علاقه کرده اند قتل عام شده اند. این همان احترام شما به حقوق مخالفین تان است؟! شما در حالی جمهوری اسلامی ایران را متهم به قتل مخالفین می کنید که خود دقیقا در همین راستا شهروندان زیادی را ترور کرده اید. جرم آنها هم فقط وفاداری به نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است. کودکان زیادی را یتیم و بی سرپرست کردید و زنان زیادی را نیز بیوه و بی سرپرست کردید.این همان احترام شما به آزادی بیان است؟!!!

۲۶-فشارهای شدید روحی و روانی شما به پیشمرگان باعث شده هیج پیشمرگی جرات انتقاد نداشته با شد و همه ناچار شوند در فضای مجازی با اسامی مستعار و غیرواقعی حرف دلشان را بر زبان بیاورند چرا که نمی خواهند به سرنوشت قیصر کریمی ها دچار شوند. قیصر کریمی که زیر شکنجه های شدید جسمی و روحی،در زندان کومله،اقدام به خودسوزی کرد. جرم او تنها انتقاد از رهبری و سیاستهای کومله بود.

۲۷- در اساسنامه کومله و دمکرات و دیگر گروهکهای کردی آمده است که زندان ندارند و مخالف زندانی کردن افراد به خاطر ابراز عقیده هستند.! اما وجود زندان ها و بازداشتگاههای غیرقانونی در داخل اردوگاههای کومله و دمکرات،دیگر نیاز به کتمان ندارد. تا کنون دهها پیشمرگ بخاطر ابراز عقیده در این زندان های غیرقانونی تحت شکنجه های بسیار وحشیانه و غیرانسانی قرار گرفته و بسیاری از آنها نیز شبانه در همین زندان ها به قتل رسیدند. پیشمرگان زیادی نیز پس از مدتی زندانی شدن،مفقود شده اند و مدتهای زیادی است از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست و دیگر کسی آنها را ندید! چرا تلاشی برای روشن شدن وضعیت این افراد نمی کنید؟!

۲۸-سران گروهکهای کردی با کوچکترین سرماخوردگی به اروپا اعزام می شوند اما پیشمرگان بینوا و بدبخت بخاطر یک بیماری معمولی و ساده نه تنها درمان نمی شوند بلکه اخراج هم می شوند.

۲۹-سرکوب عقیده در گروهکهای کردی و دیکاتوری بحدی به پیشمرگان فشار وارد کرده که آنها را وادار می کند اقدام به بمب گذاری و ترورهای داخلی کنند. موارد بمب گذاری در اردوگاههای کومله و دمکرات در سالجاری نتیجه همین سیاستهای رهبران کنونی گروهکهای کردی بوده است.

۳۰- شما در اساسنامه و شعارهایتان دین و مذهب را امر خصوصی افراد می دانید و اعلام می کنید کسی را بخاطر دین و مذهب نباید مورد شماطت قرار داد! اما چرا رهبران و نویسندگان شما در فضای مجازی از جمله گلمراد مرادی و عارف شیخ هر بار با الفاظ رکیک و غیراخلاقی دین پرستان و یکتاپرستان و مسلمانان را مورد تحقیر قرار می دهند و به دین و مذهب فحاشی کرده و مورد تمسخر قرار می دهند؟! دین میلیاردها مسلمان را به سخره گرفته و مردم مذهبی را ابله و نادان و عقب افتاده نام می برند؟!مگر شعارهای شما عملی نمی شود؟!! حال که حکومت در دست شما نیست اینگونه می کنید اگر حکومت در دست شما بود که تمام مردم کردستان و ایران را به خاطر ابراز عقیده و مذهبی بودن به رگبار می بستید.می بینیم که شما گروههایی هستید که فاصله شعار تا عمل شما از زمین تا آسمان است. اما مردم ساده نیستند و عاقل هستند و دوست و دشمن خود را خوب می شناسند.

۳۱- چرا هیچ یک از سایتهای گروهکهای کردی حاضر نیستند مطالبی که در مخالفت با گروهکهای کردی نوشته می شود را منتشر کنند؟! آنهم در حالیکه مدعی هستید که بی طرف هستید و نظرات و دیدگاههای مخالف خودتان را هم منتشر می کنید! اما در عمل شاهد بایکوت مطالب و نوشته های منتقدان هستیم. ترس و وحشت گروهکهای کردی از مخالفین شان بحدی زیاد است که در فیسبوک و دیگر سایتها،به محض آنکه متوجه بحث و مجادله مخالفینتان هستید،اقدام به مسدودسازی آنها می کنید و علنا فرار را بر قرار ترجیح داده و جرات بحث و مجادله را ندارید! شیوه شما”مسدودسازی”است! بجای پاسخگویی. اگر هم پاسخی به انتقادات داشته باشید پاسخ شما”الفاظ رکیک،غیراخلاقی که در شان انسان سیاسی نیست،فحاشی به خانواده و….”است.یا شعار مرگ بر و زنده باد! چرا؟! چون پاسخی ندارید و لذا به شیوه های غیراخلاقی و غیرسیاسی متوسل می شوید.

“پایگاه خبری تحلیلی آکام نیوز”اما در فضایی آزاد به مخالفین هم اجازه صحبت کردن داده و می دهد و هدف این سایت،شعار و کلی گویی نیست. هدف این سایت بر خلاف سیاستهای شما در عمل احترام به حقوق انسان ها و حتی مخالفین است. هدف این سایت روشنگری است.

“سایت خبری تحلیلی آکام نیوز”آمادگی کامل دارد تا به شرط آنکه بهرام رحمانی کلی گویی و حرفهای بی ربط و شعارگونه را کنار بگذارد،پاسخ نامبرده به سوالات و ابهامات مطرح شده را منتشر کند.

گرچه خوب می دانیم که سایتهای گروهکهای کردی هرگز جوابیه آکام نیوز را منتشر نخواهند کرد چرا که آزادی بیان و قلم در این گروهکها صرفا خوراک رسانه ای دارد و در حقیقت هرگز به این شعارهای خود عمل نخواهند کرد اما ما برای نشان دادن تفاوت مان با این گروهکهای شعاری و رسانه ای،حاضر به انتشار پاسخ بهرام رحمانی هستیم.

“مدیریت سایت خبری تحلیلی آکام نیوز”

 

1 Comment

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.