شروع خونین بهار، هدیه ای به مردم کردستان ایران

 چند روز گذشته اخباری  در رسانه‌های حدکا منشر شد مبنی بر اینکه «نبی مجیدیان» اهل سنندج از طرف عقاب های زاگرس چندین بار اخطار گرفته بود تا اینکه شب چهارشنبه در محله فنی و حرفه ایی شهرستان بانه به دست همین عقاب ها به قتل رسیده است.

  در طول سال گذشته از این دروغ پردازی ها توسط این آرزوی شکل نگرفته گروه در فضای متلاطم مجازی که هر کس با یک سیستم شخصی می تواند هر اقدامی را کرده یا ناکرده به خود منتسب دهد،زیاد منتشر شد؛واژگون شدن خودرو فرمانده ناجا سقز. ترور فردی در سروآباد. ترور در کامیاران که توسط تیم نظامی حزب بود و…. نمونه‌های بارز فعالیت این عقابهای توانمند بود. پس تعجب نکنید اگر روزی چکه سقف منزل شما و پنجر شدن خودرو شخصی تان و رعد وبرق هوای بهاری و صاعقه‌های آن و دیگر این موارد توسط این عقابهای بی بال پر صورت گرفته باشد.

  عقاب های زاگرس که همان پیشمرگ های حدکا هستند هر از گاهی و فقط در فصل گرم سال می توانند در   کوهها حضور داشته باشند ولی هر اتفاق خانوادگی و حتی دعواهای شخصی که اتفاق می افتد،حزب بعد از ۲۴ ساعت طی بیانیه‌ایی اعلام می کند که عقاب های زاگرس آن را انجام داده‌اند با این روش حزب می خواهد چنین وانمود کند که عقاب های زاگرس مردم عادی کردستان هستند و خود جوش مشغول قتل و عام هستند و این قضیه آرزوی دیرینه‌ی حزب است که هیچ وقت به آن نخواهد نرسید ولی غافل از اینکه که تمامی کادرها و پیشمرگ هایی که بعضا در داخل حضور دارند و تحت عنوان عقاب ها اگر فعالیتی انجام بدهند،همگی شناخته شده هستند. جالب اینجاست این عقاب های زاگرس با این قدرت نتوانستند یک کادر مرکزیت حزب را ظرف مدت دوهفته از کوسالان خارج کنند.

  حال بعد از اینکه اصل ماجرا و واقعیت حادثه‌هایی که حزب به عقاب ها منتسب می دهد آشکار شد،بدون هیچ سر و صدایی سایت های حدکا آن اخبار را حذف می کنند و دیگر در آن خصوص هیچ حرفی ندارند.

البته منکر آن نیستیم که ترورهایی توسط عوامل حزب دمکرات در کامیاران و چند نقطه دیگر صورت پذیرفت که مسئولیت آن را نیز پذیرفت. بالاخره آرزوی یک حزب مدعی دمکراسی شروع بهار با خونریزی است و این برایش افتخار است.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.