“کاوه آهنگری” و “رامبود لطف پوری” برای شرکت در کنگره رای کافی نیاوردند

همانطور که در خبرهای قبلی آمده بود وضعیت کمیته های خارج از کشور حزب دمکر ات “حدکا” در این روزها که در حال برگزاری کنفراس هستند،زیاد مساعد نیست و هر روز اتفاقات و تنش های جدیدی در آن ها روی می دهد.
ناوچه گرایی و دسته بازی که به اوج خود رسیده است باعث شده افرادی غیر سیاسی و ناتوان در مسائل سیاسی و حزبی برای کنگره انتخاب شوند که این مسئله واکنش جمع کثیری از اعضای کمیت های خارج از کشور را به دنبال داشته است.
در تازه ترین این اخبار “کاوه آهنگری” و “رامبود لطف پوری” که هر دو در جناح مقابل “حدک” عضو رهبری بودند و به شرط عضویت در رهبری حدکا به جناح مقابل رفتند،حتی در این کنفرانس ها رای نیاورده اند و نمی توانند به عنوان عضو عادی کنگره هم شرکت داشته باشند چه برسد به اینکه عضو رهبری این حزب شوند.این دو شخص که به دنبال پیشرفت شخصی خود بودند در اینصورت که سرشان بی کلاه مانده است شاید تصمیمات جدیدی اتخاذ کنند.
در خبری دیگر آمده است که گویا “مصطفی هجری” دبیرکل مادام العمر حدکا در طرحی پیشنهادی درخواست کرده است که “حوزه اختیارات و قدرت دبیرکل بدون مرز شود” و عنوان دبیرکل به “رهبر” تغییر کند.در صورتی که این طرح با قوانین و اساسنامه حزب دمکرات مغایرت کامل دارد. با این وصف امکان دارد دبیرکل از اختیارات خود استفاده کند و آنها را به صورت افتخاری به کنگره دعوت کند و به صورت افتخاری به عنوان عضو مرکزیت بپذیرد مانند کاری که هر دوره برای شاهو حسینی انجام می دهد. اما این بار اگر بنا باشد از این کارها بکند برای رامبد لطف پوری نخواهد کرد آن هم پس از مسائلی که به بهانه بیماری برای حزب درست کرد و به اروپا رفت و دیگر بازنگشت.

“هاوری”

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.