تداوم تنش ها در جریان تشکیل کنفرانس های حدکا

با اینکه چند روز از تشکیل کنفرانس ها در کمیته های خارج از کشور حزب دمکرات نمی گذرد،حاشیه های فراوان و واکنش های مختلف اعضای حزب را به دنبال داشته است.این مشکلات از آنجا منشاء می گیرد که افرادی را به صورت ائتلاف و دسته بازی برای شرکت در کنگره انتخاب کرده اند که به هیچ وجه منتخب اعضای شرکت کننده در کنفرانس ها نیستند.

  بیشتر اعضای حزب که دستشان به جایی بند نیست و نمی توانند هیچ اعتراضی بکنند،انتقادها و شکایت های خود را در فیس بوک منتشر می کنند.

    در یکی از کمیته ها حتی اجازه ورود به جلسه را به یکی از اعضای حزب نداده اند و ادعا دارند که در حزب عضویت ندارید.”هادی عارفی” عضو فعال حدکا در صفحات فیس بوک خودش به نشانه اعتراض حتی برگه کمک های مالی به حزب را منتشر کرده است و مدعی است که چگونه در زمان پول دادن عضو حزب هستیم ولی در وقت انتخابات و کنگره در حزب عضویت نداریم؟به نظر ایشان  شخص “منصور عزیزی” مسئول یکی از کمیته ها به نمایندگی یکی از اعضای دفتر سیاسی مشغول جمع کردن افراد خودی برای حضور در کنگره است.

  خبرها از دیگر کمیته ها گزارش از این دارد که جمعی از منتقدان فساد و دسته بازی در حزب دمکرات،جلسه کنفرانس ها را ترک کرده اند و آن را تحریم کرده اند.

تداوم تنش ها در جریان تشکیل کنفرانس های حدکا

منتظر اخبار بیشتر در این خصوص باشید…

هاوری

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.