اختلافات طاهر محمودی و کریم پرویزی بالا گرفت

دیار و نادیار

ماجرا بر سر رقابت بیشتر برای نزدیکی به هجری است. هر دو به این نتیجه رسیده اند که ریاست در حزب مادام العمر شده و برای کسب قدرت باید خودشان را به رأس یعنی هجری نزدیک کنند. و این حالت رقابتی گرفته است. آنها به خوبی می دانند نزدیک شدن به دیگر باندها (هورامی، جنوبی، شمالی، شکاک و…) برابر است با نابودی و فنا شدن.

با این وصف مسابقه در سرسپردگی، نزدیکی به هجری و کسب قدرت ماجرای دعوای این روزهای کریم پرویزی و طاهر محمودی است. با توجه به قصد هجری بر کمتر کردن اعضای مرکزیت در قالب ساختار جدید این موضوع شدت بیشتری به خود گرفته و هر یک سعی دارند سهم بیشتری را از قدرت کسب کنند. جالب اینجاست که هیچ یک چشم دیدن همدیگر را ندارند و علیه یکدیگر جو سازی می کنند و این طور وانمود می کنند که رقیب چشم دیدن من را ندارد.

با توجه به اینکه کریم پرویزی در ساختار فعلی موقعیت متزلزل دفتر سیاسی را دارد، این برای خیلی ها گران تمام شده و سعی در تخریب او را دارند. و طاهر محمودی گویا از این جمله افراد است.

 

2 Comments

  1. حدکا در پلنوم اخیرشان اعلام کرده اند که کنگره را به دلایلی به تعویق می اندازند.خیلی جالبه!!!!!!مشکلات و اختلافات به جایی رسیده که توانایی و جرات برگزاری کنگره را ندارند.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.