پژاک انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را تحریم نکرد و همه چیز را به خود مردم کردستان محول کرد!

دست رد پژاک(کودار) به فراخوان تحریم انتخابات گروهکهای تروریست کردی؛

آبه نقل از آکام: گروه موسوم به جامعە آزاد و دمکراتیک روژهلات کردستان بخش فرهنگی و غیر نظامی پژاک،شرکت کردن و نکردن در انتخابات را به توده های مردم سپرد و در اخرین اطلاعیه خود اشاره ای به تحریم و درخواستی از مردم برای عدم شرکت نکرد.

این در حالی است که شش گروهک تروریست کردی با دادن یک فراخوان مضحک و چند نفره مردم را به تحریم انتخابات دعوت کرده بودند. 

به گزارش آکام نیوز،گروه موسوم به جامعە آزاد و دمکراتیک روژهلات کردستان پس از ارائە نقشە راە و بیان دیدگاههای خود در رابطە با انتخابات آتی در ایران امروز اعلامیەای را در این رابطە برای افکار عمومی منتشر کرد. 

این گروه به صراحت در بیانیه خود اعلام داشته مخالف تحریم انتخابات از سوی گروهکهای تروریست کردی است و این موضوع را امری داخلی قلمداد کرده و شرکت یا عدم شرکت در انتخابات را به خود مردم واگذار کرد.! 

پژاک یکی از گروههای است که همواره گروهکهای تروریست کردی از جمله دمکرات،کومله و حزب منحله آزادی کردستان که زیر نظر مسعود بارزانی اداره می شود،را گروههای خودکامه و دیکتاتور می نامد و سیاستهای تحریمی سردمداران این گروهکها را زیر سوال برده است. 

پژاک همچنین اعلام داشته که این گروهها هیچ محبوبیت و جایگاهی در بین مردم کردستان ایران ندارند و به ابزار و آلت دست کشورهای همسایه و همچنین رژیم عربستان سعودی تبدیل شده اند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.