نقدی بر حمله کومله به دکتر جلال جلالی زاده نماینده سابق مردم سنندج

افشای یکی از صدها دروغی که سران کومله به خورد افکار عمومی می دهند

دیارونادیار:”نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای”:اعضاء و عناصر کومله و اپوزیسیون کردی با نام فرهاد شعبانی آشنایی دارند،شعبانی از اعضای کمیته مرکزی گروهک تجزیه طلب و تروریستی موسوم به کومله کمونیستی است.

نامبرده در طول ماه،دهها مطلب و گزارش کذب و دروغ به خورد کردهای ایران و افکار عمومی در فضای مجازی می دهد.

شعبانی که در بین تفنگچیان گروهک تروریستی کومله به فردی منطقه گرا و تفرقه انداز بین اعضای کومله مشهور است،اخیرا در سایت های گروهک تروریستی کومله(پیام و حزب کمونیست ایران) و سایت های نزدیک به کمونیست کارگری و حکمتیست مطلب دروغی به دکتر جلال جلالی زاده منتسب کرده است.

دروغی آشکار و عجیب که تنها یکی از دهها مطلب کذب نامبرده در طول ماه می باشد که فاش می شود.

ماجرا از این قرار است؛

دکتر جلال جلالی زاده،چند روز پس از پیروزی دکتر حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،در جشن پیروزی رئیس جمهور منتخب در ورزشگاه آزادی سنندج سخنرانی کرد.

او در اجتماع پرشور کردهای حامی دکتر روحانی،گروهکهای ضد انقلاب و تروریست کردی از جمله کومله و دمکرات را مورد خطاب قرار داد و رو به آنها گفت؛

“گروهکهای تروریست در شمال عراق انتخابات را تحریم کردند و از مردم کرد خواستند،در انتخابات شرکت نکنند،اما مردم همیشه در صحنه کردستان انقلابی،با حضور خیره کننده خود،مشت محکمی بر دهان این گروهکهای کردستیز زدند و پاسخ محکمی به یاوه سرایی آنها در ارتباط با تحریم انتخابات دادند.”

این متن سخنان دکتر جلالی زاده خطاب به این گروهکهای مزدور و وطن فروش بود.

حال شما خواننده فهیم و عزیز با دقت به سخنان ایشان توجه کنید!

آیا شما در متن سخنان دکتر جلالی زاده نماینده سابق مردم کردستان،جمله ای بر علیه مردم کردستان دیدید؟

جمله خطاب به گروهکهای تروریست بود یا مردم کردستان؟!

اصلا کجای این متن بر علیه مردم کردستان بود؟؟!!

یعنی جناب آقای فرهاد خان شعبانی جوجه کمونیست،فرق بین گروهکها با مردم کردستان را نمی دانند؟!

یا خودش را به نفهمی زده،یا مردم کردستان را…. فرض کرده است؟!

این تنها یک نمونه از دروغ های این گروهکهاست.

دروغ هایی که عموما در فضای مجازی و رسانه ای به خورد افکار عمومی و هوادارانشان می دهند.

خنده دار تر ماجرا اینجاست که فرهاد شعبانی مطلبی می نویسد که در آن گویی مردم کردستان را جاهل پنداشته و بی خبر از دنیا می بیند!

چرا که نامبرده با علم بر اینکه مخاطب دکتر جلالی زاده در اجتماع پرشور مردم کردستان گروهکهای کردی بوده نه مردم کردستان مطلبی با این مضمون منتشر می کند؛

“پاسخی به اهانت و گستاخی جلال جلالی زاده نسبت به مردم کردستان”

یعنی فرهاد شعبانی تئوریسین نمای کومله کمونیستی عقلش به این نمی رسید که وقتی دروغی بگوید،لااقل دروغی باشد که برای مردم سنندج و کردستان باور پذیر باشد؟!

فرهاد شعبانی نزد خود مردم کردستان را چه پنداشته که گویی در این اجتماع هزاران نفری که همه کرد بودند،دکتر جلالی زاده در بین هزاران کرد به کردها اهانت کرده باشد و مردم حاضر در سخنرانی بجای جواب دادن به نامبرده،برایش دست و کف بزنند؟؟!!!

نخیر جناب عضو کمیته مرکزی کومله ی دروغ پرداز،همانطوریکه خودتان از مردم کردستان بهتر می دانید،مخاطب ایشان شما گروهکهای عوام فریب مزدور کردفروش بودید نه مردم عزیز کردستان.

شعبانی انگار نمی داند در این اجتماع کردها حضور داشتند و اگر اهانتی به مردم کردستان می شد مردم نیازی به وکیل وصی نداشتند و خودشان زبان داشتند که اقای جلالی زاده را مورد غضب خود قرار دهند.

اما موضوع این است که مخاطب شخص شما گروهکهای عوام فریب بودید برای همین مردم در این بخش از سخنرانی ایشان برایشان سوت و کف هم زدند.

شعبانی در اقدامی کودکانه و خنده دار،عبارت گروهکهای ضد انقلاب را به عبارت توهین به مردم کردستان تغییر می دهد و مطلبی در این ارتباط می نویسد!!!و اینگونه شعور و فهم مردم کردستان را به سخره می گیرد.

تروریست فرهاد شعبانی در متن مورد اشاره در تیتر اول خود،بجای اینکه بنویسد؛”پاسخ تند دکتر جلالی زاده به فراخوان مضحک گروهکهای کردستیز کردی”

می نویسد؛ پاسخی به اهانت و گستاخی جلال جلالی زاده نسبت به مردم کردستان!!!

فرهاد شعبانی جای عبارت کومله و دمکرات را به مردم کردستان تغییر می دهد!

یعنی اینکه اینجا کومله و دمکرات مردم کردستان هستند!!

مردم از همه جا بی خبر!

سران کومله و دمکرات که بشدت از تودهنی مردم انقلابی کردستان خشمگین شده اند نمی دانند چگونه آن روز جمعه تاریخی کردهای ایران را فراموش کنند و اینگونه به این اشکال کودکانه در حال عقده گشایی هستند.

شعبانی و سران کومله که نمی توانند خشم و انزجار خودشان از حضور خیره کننده مردم انقلابی کردستان پای صندوق های رای را مخفی کنند،دست به اقداماتی عجیب و دروغ بافی هایی شاخ دار از این نوع می زنند تا به این ترتیب مرهمی بر زخم هایشان باشد زخم هایی که نزدیک به ۴۰ سال است از مردم کردستان می خورند و از رو هم نمی روند.

به بخش هایی از متن تغییر داده شده فرهاد شعبانی بر علیه مردم کردستان توجه کنید؛

……………………………………………………………………………………………………………………

جلال جلالی زاده یکی از با سابقه ترین سرسپردگان جمهوری اسلامی در کردستان و این بار با عنوان و موقعیت “رئیس ستاد مضحکه انتخاباتی حسن روحانی” در کردستان، روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت در جریان نمایش دیگری تحت عنوان “جشن پیروزی روحانی” که، در ورزشگاه آزادی سنندج به روی صحنه رفت، مردم کردستان و تحریم کنندگان مضحکه انتخابات را مورد اهانت قرار داد.(اینجا منظور فرهاد شعبانی از مردم کردستان،ضد انقلابیون کومله و دمکرات است که برای تحریک احساسات مردم و عقده گشایی بخاطر حضور مردم در پای صندوق های رای و تودهنی شان به گروهکهای کردی چند ده نفره در شمال عراق که انتخابات را تحریم کرده بودند،اینگونه در حال خودخوری کردن هستند)

شعبانی در ادامه می نویسد؛

او در بخشی از این سخنان آلوده به دشمنی دیرینه خانوادگی اش با مردم مبارز کردستان چنین گفت :

“رای ۷۳ درصدی مردم کردستان به روحانی در مقابل تبلیغات منفی، سمپاشی افراد مخرب و نفهم که مردم را به تحریم انتخابات و بی تفاوتی وادر می کردند، مایه خوشحالی است. و اضافه کرد رای ما پیام به مخالفین صندوق رای بود. “

بقیه دروغ های شاخ دار نامبرده بحدی مضحک و عجیب و غریب است که بهتر است نخوانید!

این تنها یک نمونه از دروغ های عجیب گروهکهای کردی برای ایجاد دودستگی و تفرقه اندازی بین مردم و مسئولین شان است که فاش شد.

دیگر مطالب منتشره این گروهکها در سایتهایشان هم دقیقا مشابه این مورد مورد اشاره است.

بخش فاجعه بار تر ماجرا اینجاست که سایتهای دیگر وابسته به گروهکهای کردی،طوطی وار اقدام به بازنشر این مطلب عجیب و سراسر دروغ می کنند و با اینکه می دانند،مطلب دروغ محض است اما آن را بازنشر می دهند و در پخش شایعه پراکنی و دروغ پردازی و اهانت به مردم فهیم کردستان سهیم شده و شعور و فهم مردم کردستان را به سخره می گیرند.

قضاوت با مردم فهمیم کردستان که سران گروهک تروریستی کومله آنها را کودک فرض می کنند!

“نادر کیانی-خبرنگار حوزه بین الملل”

1 Comment

  1. سلام علیکم
    چند جمله صرفا بلحاظ اعتقادی و دینی و صرفا بخاطر رضای الله جل جلاله می نویسم و وارد سیاست هم نمی شوم . من مسلمان و اهل سنت هستم شرف و اعتقاد و همه دارایی ام اعتقاد به کلمه طیبه لا اله الا الله محمد رسول الله است. هیچگونه ادعای تقوی و فضیلت ندارم برای من مشکلات روز مره ای که مثل همه انسانها پیش می اید پناهی هست که قدرتش بینهایت است و او الله جل جلاله است که او را می خوانم و از او می خواهم و عشقم اوست و امید دارم که در دنیا و اخرت به دادم برسد . من در عجبم که کمونیست که خدا را قبول ندارد در مشکلاتش چه کسی را صدا می کند؟ چطور می میرد؟ خود کمونیسم که مرکزش مسکو و شوروی سابق و بلوک شرق بود ۳۰ سال پیش یک شبه از هم پاشید حالا این ملعون کمونیست تازه دم از کمونیستی می زند یک کار مضحک و مسخره است . اقای دکتر جلالی زاده را می شناسم ایشان یک انسان نجیب و مسلمان معتقد هستند خداوند ایشان را محفوظ فرماید و بر پدر و برادرش که بدست همین کمونیستها شهید شده اند رحمت فرماید امین

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.