عملیات تروریستی در ساختمان مجلس و حرم مطهر امام خمینی(ره)با هلاکت مهاجمان تروریست به پایان رسید

صبح دیروز در دو حمله تروریستی جداگانه،تروریست‌ها به حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی حمله کردند .

در حاشیه جلسه علنی مجلس(چهارشنبه، ۱۷ خرداد)،افرادی ناشناس در داخل مجلس تیراندازی کرده‌اند.

جزئیاتی از این حادثه را در ذیل بخوانید :

پیش از ظهر دیروز یک نفر وارد صحن غربی حرم امام شده و شروع به تیراندازی می‌کند،این تروریست پس از اینکه گلوله‌هایش به اتمام می‌رسد، سلاح خود را به زمین گذاشته و در حالی که به‌سمت حرم امام می‌دویده است،نزدیک به کلانتری حرم امام خود را منفجر می‌کند .

همچنین چس از آن حادثه نیز مهاجمان مسلح اقدام به تیراندازی در مجلس شورای اسلامی کردند که این تیراندازی تا دقایقی پیش نیز همچنان ادامه داشت تا اینکه در نهایت با هلاکت ۳ تروریست،به پایان رسید.

به نظر می‌رسد هدف اصلی عناصر تروریست از این اقدام که فاقد هرگونه ارزش عملیاتی و امنیتی می باشد،ایجاد فضای تبلیغاتی به منظور ناامن نشان دادن کشور است.

ساعتی پس از اقدام به تیراندازی افراد مسلح در مجلس و حرم امام (ره)، مجلس شورای اسلامی روند معمول خود را در صحن علنی در پیش گرفت و نمایندگان به کار خود در بررسی طرح ها و لوایح ادامه دادند.

همچنین با هوشیاری عوامل امنیتی محوطه حرم امام نیز به شرایط عادی بازگشته است و تحت کنترل است.

برابر برخی تگمانه زنی های مبتنی بر تحقیقات امنیتی بدست آمده هر چند این تروریست ها وابسته به داعش بوده و مسئولیت کار را نیز داعش پذیرفته است، اما خانواده برخی تروریست ها سابقه هواداری دمکرات  و کومله داشته اند.گروه هایی که زمانی داعیه  دروغین مبارزه با داعش را داشتند اما با وجود اینکه خود را ایرانی می دانند دریغ از یک محکومیت ساده. به هر حال به نوعی آنها نیز ابراز خوشحالی می کنند که هموطنانشان به خاک و خون کشیده می شوند چراکه شیوه دمکرات و کومله بویژه در دهه های ۶۰ مبتنی بر همین روند فعلی داعش بود.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.