تداوم راسان دمکرات یا ماندن داعش در تهران؟

سال گذشته به دنبال کمک های مالی عربستان به حزب دمکرات و عملی کردن وعده های حزب به سعودیه در خصوص ناامن کردن ایران و کشاندن جنگ به داخل ایران،فقط توانستند در چند مرحله تیم های چند نفری از پیشمرگ هایش را به حواشی مرزها بفرستد که آن هم با برخورد شدید نیروهای نظامی و امنیتی کشور مواجه شدند و طی دو درگیری قریب به ۳۰ پیشمرگ حزب کشته شد که بنا بر عمق فاجعه،حزب هنوز هم به مرگ برخی از آن ها اعتراف نکرده است،کسانی همچون مهدی شیخی،هیوا قربانی،برزان حسینی،روح الله حیدری و…،این افراد قربانی دلارهایی شدند که از طرف عربستان به حزب داده شده بود.

  وقتی که بحث روابط حزب دمکرات با عربستان برای مردم کردستان آشکار شد،حزب بیش از پیش منفورتر شد و دیگر حتی روستاییان اهمیتی به رفت و آمد پیشمرگ ها نمی دهند حتی هر لحظه که آن ها را می بینند به نیروهای امنیتی و انتظامی شکایت می کنند،صحت این بحث در مسئله کاوه جوانمرد عضو کمیته مرکزی حدکا و سرکوت صمدی کادر این حزب به خوبی آشکار شد،وقتی این دو نفر در کوههای اطراف چند روستا سرگردان شدند و از مردم درخواست کمک می کردند هیچ کس به آن ها هیچ کمکی نکرد و بالعکس با همکاری مردم، نیروهای نظامی توانستند به راحتی آن ها را هم از بین ببرند.

(هیوا قربانی)

  این مسئله که حزب اعتبار خود را بیش از پیش از دست داد فقط میان مردم نبود حتی بین پیشمرگ ها و اعضای حزب نیز چنان اهمیتی به مواضع های حزب نمی دهند و دیگر به مانند سال گذشته کسی حاضر نیست الکی جان خود را فدای دلارهای سعودیه بکند،حتی پیشمرگ ها چندی پیش اعتراض کرده بودند که تا قبل از هر کسی اعضای رهبری حزب پیش قدم نشوند ما به هیچ وجه به مناطق مرزی یا داخل ایران نمی رویم.

  با توجه به حساسیت منطقه در حال حاضر در خاورمیانه کمتر کشوری وجود دارد که امنیت کافی را داشته باشد و مردم آن کشور در آرامش و امنیت کامل به سر ببرند ولی در این میان تنها کشور ایران است که امنیت و آسایش کاملی را برای شهروندان خود ایجاد کرده است. در این منطقه ی پر از ناامنی ایجاد کردن چنین امنیتی هزینه های انسانی و مادی زیادی را می خواهد،مردم ایران و بخصوص کردستان وقتی وضعیت دیگر کشورها را می بینند و مقایسه می کنند که وضعیت ایران چگونه است،به هیچ وجه نمی خواهند که دچار وضعیت آنان شوند و به هر طریقی بوده از این امنیت خود دفاع خواهند کرد و جالب اینکه اکثر پیشمرگ های حزب هم به این واقعیت پی برده اند که هر اقدامی در خصوص نا امن کردن حتی مرزهای ایران،جواب قاطعانه ایی از طرف مردم خواهد داشت.

(روح الله حیدری)

  نوروز امسال به مانند سال گذشته مصطفی هجری دوباره وعده ادامه مبارزه مسلحانه علیه ایران را داد و به قول خودش “راسان” همچنان ادامه دارد،ولی با درک این واقعیت از طرف اعضای حزب که اگر چنین اقدامی داشته باشند سرنوشتی بهتر از هیوا قربانی و روح الله حیدری ندارند و مردم کشور ایران هم برای حفظ امنیت و آرامش خود برخوردهای شدیدی با این عوامل خواهند داشت و در مقابل حضور آن ها سکوت نخواهند کرد،دیگر هیچ امیدی برای حضور در مرزها و ورود به داخل کشور نشان نمی دهند و پا را از گلیم خود درازتر نخواهند کرد.

هرچند رغبتی به گفتن این مطلب نداریم اما در صورت هرگونه تعدی و دست درازی عوامل استکبار از “داعش تا دمکرات” در داخل کشور،منتظر اخبار داغ و تصاویر جدید از سوی ما باشید.

برگرفته از هاوری

2 Comments

  1. ام تیمه له مرز اوا نبوون له کویه به دقیقی گزارش دران که چند کسن و جوری چه ک و نه فه ره کان کین. یکیک له و کسانه راپورتی دان ژنیک بوو به نیو کالی خه لک پاوه و پیشتر تشکیلاتی حیزب بوو.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.