توطئه کومله به بهانه حادثه تروریستی اخیر تهران

توطئه قومیتی گروهک تروریستی کومله به بهانه حادثه تروریستی اخیر+کومله نام خانوادگی تروریستها را فاش کرد!

حادثه دلخراش دو حمله تروریستی مزدوران گروهک داعش در تهران که روز چهارشنبه در حرم امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی رخ داد و به شهادت ۱۷ تن از هموطنانمان و مجروحیت۵۲ تن دیگر انجامید،بهانه ای شد تا عناصر گروهک تروریستی کومله مهتدی و بلندگوهای رسانه های خارجی وابسته به استکبار جهانی،پس از اعلام ماهیت تروریست ها(که برخی از آنها کرد بودند)شروع به ملتهب کردن فضا خصوصا در غرب کشور با استفاده از تحریک عواطف مردم کنند.

به گزارش آکام نیوز،سایت منتسب به کومله مهتدی،”آسوی روژهه لات”،به محض اعلام نام تروریست ها توسط وزارت اطلاعات،در اقدامی توطئه آمیز و با آب و تاب و بصورت اختصاصی!اقدام به انتشار نام خانوادگی تروریست ها و محل زندگی آنها نمودند!

اقدامی که بدون شک با اهداف شیطانی انجام شده است.

این در حالی است که وزارت اطلاعات بخاطر رعایت حال خانواده تروریستها و اینکه برای آنها مشکلی در جامعه بوجود نیاید،حاضر نشد نام خانوادگی تروریستها را فاش کند!

حتی به شهر محل زندگی تروریست ها نیز اشاره نکرد و تنها به اعلام “منطقه شمالغرب کشور” بسنده کرد.

اما تروریست ها که آبروی خانواده ها برایشان اهمیتی ندارد،نه تنها نام خانوادگی تروریست ها را با عجله و فوری فاش کردند،بلکه محل زندگی آنها را نیز منتشر کرد!(که البته چگونگی دست یابی کومله به این اطلاعات هم نکته قابل تاملی می باشد)!

با وجود اینکه جمهوری اسلامی ایران از این تروریست ها ضربه خورده بود و ۱۷ شهروند ایرانی به دست همین تروریست ها به شهادت رسیده بودند،اما باز هم نظام،با علم بر اینکه اقدام تروریستی این افراد ارتباطی به خانواده هایشان و نام خانوادگی شان ندارد،از ذکر مشخصات کامل آنها خودداری کرد.

اما سایت های کومله مهتدی،هدف دیگر داشتند و باید به هدف تفرقه افکنانه خود و رودرو کردن نظام با کردها دست پیدا می کردند و لذا چاره ای نداشتند جز اینکه نام خانوادگی و محل زندگی تروریست ها را فاش کنند!

هر انسان فهیمی با قدری تامل براحتی به دلیل افشای مشخصات کامل این افراد از سوی کومله،پی می برد که با چه هدفی انجام شده است.

آنها دشمن کردها و نظام شان هستند،اما غافل از این هستند که در طول سال‌های گذشته پس از شرارت های کومله،دمکرات و پژاک،در شمال غرب کشور،همین کُردها بودند که در کنار برادران پاسدارشان،سلاح به دست گرفتند و با خون خود امنیت مردم را حفظ کردند.

اگرچه این تلاش مذبوحانه تروریست های کومله که عامل استکبار جهانی هستند،همچون دست و پا زدن های این مزدوران در طول ۴ دهه گذشته نتیجه ای جز شکست و تودهنی خوردن از کردها و دیگر هموطنان نخواهد داشت،اما بد نیست تا به همین بهانه مروری داشته باشیم برکارنامه فداکاری‌ها،از خودگذشتگی‌ها و میهن دوستی قوم کُرد در طول سال‌های بعد از انقلاب و خصوصا در سال‌های دفاع مقدس که خود آنها،سالیان سال از زخم خوردگان گروهک‌های متعدد تروریستی وابسته به استکبار و آمریکا بودند.

شاید بهترین تعریف را از کُردهای ایران،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و رهبر بزرگ کردهای ایران داشته باشند.

ایشان در سال ۶۳ وقتی به عنوان رئیس جمهور با جمعی از مردم این خطه انقلابی دیدار کردند،فرمودند:

«من با یکایک شما احساس یک علقه و محبت برادرى بسیار صمیمى را در خودم می‌کنم.

حقیقت این است که شما برادران کُرد آنچنان ضربه‌اى بر استکبار جهانى وارد کردید که از اثر آن ضربه، هنوز که هنوز است مغزهاى استکبار گیج می‌خورند.

ضربه گیج کننده‌اى از میان برادران و خواهران کُرد بر مغز طراحان توطئه استکبار جهانى وارد آمد.

هنوز زود است که ما درست بتوانیم ارزیابى کنیم، اما ان‌شاءالله دیرى نخواهد گذشت که با پیروزی‌هاى ملت ایران در عرصه‌هاى مختلف نظامى، اقتصادى و…، معلوم خواهد شد که مشت کُرد چگونه جواب طمع‌ها و امیدها و یاوه‌گوئی‌هاى استکبار جهانى را داد.

مردم کُرد نشان دادند که به میهن خودشان و به انقلاب خودشان و به نظام جمهورى اسلامى علاقمند و وفادارند و این بزرگترین مشتى بود که به سینه دشمنان وارد آمد.»

یکی از اقدامات مردم کُرد که خشم تروریست های کومله و دمکرات و حامیان آن را برانگیخت و سیلی محکمی بر صورت آنها شد،تشکیل گروهی به نام پیشمرگان کُرد مسلمان بود.

در دوره تسلط ضد انقلاب بر مناطق کردنشین،مردم مسلمان کُرد به انحاء مختلف مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و بسیاری از آنها ناچار شدند به شهرهای مختلف،یا استان‌های همجوار،از جمله کرمانشاه مهاجرت کنند.

این وضعیت،زمینه تشکیل سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد را فراهم کرد و شهید محمد بروجردی فرمانده سپاه غرب کشور در پاییز سال ۵۸،این سازمان را تاسیس کرد.

سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد باجذب نیروهای بومی استان کردستان به سرعت گسترش یافت و در عملیات پاکسازی شهر کامیاران درتاریخ ۱۰/۱۱/۵۸ باسپاه همکاری کرد.

در پی این موفقیت،سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد در عملیات‌های پاکسازی شهرهای مختلف شرکت کرد ودر سالهای ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۱ نیز در پاکسازی جاده های مواصلاتی و روستاهای کردستان ایفای نقش کرد.

سازمان پیشمرگان کُرد مسلمان،ازسال ۱۳۶۱ به مرور جذب سازمان بسیج شدند و طی این دوران شهدای فراوانی را به نظام  و انقلاب اسلامی تقدیم نمودند.

همه اینها در حالی بود که هم پیشمرگان کُرد و هم خانواده آنها به شدت از سوی گروهک‌های کومله و دموکرات و دیگر مزدوران ضدانقلاب تحت فشار بودند.

در واقع این همکاری با نظام و مقابله با جدایی طلبان و دشمنان ایران، گاه به قیمت جان آنها و حتی شکنجه و مرگ‌های دردناک اعضای خانواده شان تمام می‌شد.

کُردها همه این سختی‌ها را تحمل کردند و علاوه بر مردم عادی مناطق کردنشین،رزمندگان بسیاری هم در مسیر مبارزه با مزدوران وابسته به دشمن به شهادت رسیدند.

اما کومله و دمکراتی ها،ایستادگی ادامه دارد…

همانطوریکه در ابتدای این گزارش بیان شد،در طول سال‌های اخیر نیز پس از شرارت های گروهکهای تروریست کومله،دمکرات و پژاک در شمال غرب کشور،باز هم همین کُردها بودند که در کنار برادران پاسدار خود،سلاح به دست گرفتند و اگر چه خون شان بار دیگر ارتفاعات سر به فلک کشیده غرب را رنگین کرد،اما ثابت کردند که تا پای جان در راه کشور و اعتقاد خود می‌ایستند.

پس اگر ضدانقلاب و مزدوران آنها در داخل می‌خواهند با مستمسک قرار دادن چند نفر از قوم کُرد در میان تروریست های داعش،دست به التهاب آفرینی قومیتی بزنند،ابتدا باید تاریخ مردمان این سرزمین را بخوانند و به این سوال پاسخ دهند که آیا اگر یک فارس،یک ترک و یا یک بلوچ فریب خورده،جذب گروه‌های تروریستی شد و دست به اقدام علیه امنیت مردم زد،همه آن قوم در آتش گناه او می‌سوزند؟

قطعا پاسخ منفی است و بازهم روسیاهی برای تروریست ها می ماند و بس.

تروریستهای کومله باید بدانند مردم کردستان انقلابی آگاه هستند و با این ترفندها بین کردها و نظام شان ذره ای خلل ایجاد نمی شود.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.