تروریست حزبی و تروریست داعشی، نقدی بر ادعای کذب دمکرات

فرقی نمی کند نامت چه باشد؟ عقاب های آزاد، عقاب های زاگرس، مدافعان شرق، پارتیزانان جنوب، داعش، کتائب سلمان، و… تروریست یک هدف دارد و آن هم کشتن مردم بی دفاع و ایجاد رعب و وحشت. کرد و فارس و بلوچ و عرب هم ندارد. دشمن زمانی نقاب ترور می زند که یارایی مقابله در میدان رودر رو و مستقیم را ندارد. نهایت پستی و زبونی و حرکت آخر دشمن ترور است. پس از اقدامات تروریستی در تهران و به هلاکت رسیدن تروریست ها،حزب دمکرات مدعی شده است که چند سال قبل عنوان این تروریست ها را اعلام کرده است و در خصوص فعالیت آ ن ها افشاگری کرده است…؟

اولاً جمهوری اسلامی به مانند احزاب کرد نیست که گناه نکرده را محاکمه کند. هیچ کس را صرف داشتن عقیده محاکمه نمی کند. از طرفی نکته اینجاست که این تروریست ها چه کاری می کنند؟مگر به مردم بی دفاع حمله نمی کنند و مردم را به رگبار نمی بندند؟؟و در مقابل آن،تیم های حزب دمکرات چه کاری می کنند؟مگر در کامیاران مردم بی دفاع را به رگبار نبستند؟گروگان گیری نکردند؟؟حال فرق بین این دو نوع تروریست در چیست؟

  حزب دمکرات،می خواهد بگوید نیروهای امنیتی با این عوامل برخورد نکرده اند ولی سال گذشته و پس از برخورد با عوامل داعشی و جهادی، و اعدام آنها در سنندج همین حزب دمکرات بیانیه ها منتشر کردند و این نوع برخورد را محکوم کردند و آنها را اعدام کُردهای بی دفاع عنوان کردند. حال این دوگانگی از کجا منشاء می گیرد به خوبی آشکار است،در چنین فضایی که تمامی محافل جهانی و حقوق بشری این حادثه تروریستی را محکوم کرده اند،حزب نیز نمی خواهد از قافله عقب بماند و با نشان دادن چهره ایی صلح طلبانه از خود به دنبال تبلیغات حزبی و پیشبرد اهداف تروریستی خود است. هر چند صراحتاً نیز این موضع را اعلام نکرده و از ته دل خوشحال است. اما به هر حال یک حزب وابسته بیشتر تابع موضع اربابش هست و باصطلاح هر چه آقایمان بگوید!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.