جزئیات دستگیری تیم ۴ نفره یکی از احزاب کرد مستقر در اقلیم کردستان

دیار و نادیار به نقل از آکام نیوز:بر اساس خبر منتشره(دوشنبه ۱۱ خردادماه ۱۳۹۴)در خصوص دستگیری یک تیم وابسته به احزاب کرد مستقر در شمال عراق جزئیات بیشتر این خبر به این شرح اعلام می گردد؛

این تیم به قصد انجام عملیات تروریستی و همچنین سوء استفاده از اغتشاشات اخیر در شهر مهاباد،در ارتباط با واقعه هتل تارای این شهر،به دستور سرکردگان خود،وارد کشور شده بودند.

این تیم متشکل از ۴ نفر از اعضاء و پیشمرگان یکی از احزاب کردی مستقر در شمال عراق هستند.

از این ۴ نفر،مقادیری سلاح،مهمات و همچنین نارنجک دستی،کشف و ضبط  شده است.

اعضای این تیم تروریستی اعتراف کرده اند که قصد داشتند تا نارنجک ها را به سوی مردم و نیروهای نظامی و انتظامی در مقابل هتل تارا پرتاب کنند و با این کار،مردم و نیروهای انتظامی را بجان هم انداخته و به اغتشاشات دامن بزنند و ناآرامی ها را گسترش دهند.

پروژه کشته سازی با پرتاب نارنجک به سوی مردم و نیروهای انتظامی نیز،از دیگر اهداف این تیم تروریستی بوده تا با تحریک دو طرف،اغتشاشات ادامه پیدا کند.

احزاب غیرقانونی کُرد مستقر در شمال عراق سالهاست که با سوء استفاده از مسائل داخلی کشور،سعی در ایجاد آشوب و بهره برداری های سیاسی از حوادث و وقایع روز کشور را دارند.

این احزاب همچنین با سوء استفاده از بی تجربگی و احساسات جوانان،این افراد را اغفال کرده و به داخل کشور اعزام می کنند،که هر بار نیز این تیم ها به نوعی با مشکل مواجه می شوند یا شناسایی و دستگیر می شوند.

اما احزاب کردی از همین دستگیری ها هم به نفع خود استفاده می کنند!

آنها با مانور تبلیغاتی و سیاسی روی این مسئله،و بدون توجه به عاقبت دستگیرشدگان،سعی می کنند تا نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند و به این ترتیب،ماهها خوراک تبلیغاتی برای خود و رسانه هایشان مهیا می کنند!

 

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.