نگاهی به عملیات موشکی سپاه علیه داعش

پس از انجام عملیات تروریستی در مجلس شورای اسلامی و نیز مرقد مطهر امام خمینی (ره) در روز ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ و به شهادت رسیدن ۱۸ تن از هم میهنانمان دیشب و در یک عملیات موشکی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی پاسخی محکم به تروریستهای داعش داد .

این حمله موشکی چند دقیقا پس از آن صورت گرفت که رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم فرمودند : “این را هم دشمن بداند و هم دوستانی که دلشان می‌لرزد: دشمنان نمی‌توانند به ما سیلی بزنند؛ ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.”

پس از ایراد این سخنرانی بود که روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه، با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داد.

برآورد های اولیه حاکی از برجا ماندن ۳۶۰کشته و زخمی در اثر اصابت ۶ موشک شلیک شده است.

نکته قابل تأمل آن است که این اقدامات تلافی جویانه می توانددر خصوص دیگر گروه های تروریست نیز تکرار شود. فرقی نمی کند تشکیلات ساختگی عقاب های زاگرس باشد یا دمکرات و کومله مسأله این است که اگر حد شرارت آنها صبر و تحمل مردم  را رد کند، فاصله زیادی میان کوی سنجق و زرگویز و سکوهای موشکی سپاه در کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی نیست!

3 Comments

  1. جای خوشحالی هست چهار موشک به زرگویز و کویه بزنید این کافرها،همیشه مشروب و مواد مصرف میکنن همیشه میگن جامعه ایران معتاد شده اما اینها که به سیصد نمیرسن که بیشترشان به الکل و…معتاد شدن.جامعه ایران هشتاد مییون جمعیت اگر یک میلیون نفر معتاد داشته باشه کاملا عادیست اما در احزاب از پنج نفر چهار نفر معتاد هست،

  2. ما که حسابی گشاد شده ایم از این مو شکهادو متری ما رو میترسونید ههههه

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.