ماجراهای حسین یزدان پناه!(استعفای علی قاضی)

 بنا بر اخباری که از حزب حسین یزدان پناه منتشر شده است،از این تاریخ به بعد رهبری “پاک” به حسین یزدان پناه سپرده خواهد شد.

  سازماندهی تشکیلاتی در حزب “پارت آزادی کردستان” به گونه ایی است که رهبری و جانشین رهبری آن را اداره می کنند.رهبری فرمالیته این سازمان “علی قاضی محمد” فرزند قاضی محمد است که عملا هیچ نقشی در اجرائیات این سازمان ندارد،حسین یزدان پناه به همین بسنده نکرد تا اینکه روز  ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ علی قاضی رسما استعفای خود را از رهبری پاک اعلام کرد و بنا بر قوانین داخلی این سازمان،جانشین ایشان یعنی حسین یزدان پناه به عنوان رهبر “پارت آزادی کردستان” اعلام شد و طی مراسمی این پست را از علی قاضی دریافت کرد و تنها فرزند قاضی محمد نیز عملا از دایره بازی اخراج شد.

البته از همان ابتدا پرواضح بود که نقش علی قاضی سوری است و جنبه تبلیغاتی دارد. حالا که به توصیه بارزانی با برادرش حسن یزدان پناه اتحاد کرد کمی جا برای علی قاضی تنگ شد چرا که می بایست به برادرش نیز سمتی دهد. بنابراین علی قاضی را کنار زد تا هم خودش رسماً دبیرکل شود، هم برادرش حسن جانشین شود. چه قدر این تاکتیک آشناست. انسان را یاد روند پادشاهی در عربستان سعودی و کنار زدن ولیعهد آن می اندازد! دمکراتیک تر از این در یک سازمان امکان ندارد.

  این سازمان که هم اکنون مقر آن در شهر اربیل قرار دارد،هیچ پایگاه و جایگاهی در کردستان ایران ندارد و برای کسی شناخته شده نیست و به عنوان نوچه های بارزانی شناخته شده هستند و هم اکنون نیز به عنوان پیشمرگ نیروهای بارزانی به همراه نیروهای پارتی باصطلاح مشغول جنگ با داعش هستند.

6 Comments

 1. سمیل فش،سمبیل جارو .حیف که پسر قازی محمد بود این علی قازی پدر مبارز پسرش نوکر صفت.

 2. مورچه خودش چیست تا کله پاچه اش چی باشد…
  یادمان باشد که قاضی محمد هم در دقیقه ۹۰ گفت ما جزو آذربایجانیم…!.

 3. مورچه خودش چیست تا کله پاچه اش چی باشد…
  یادمان باشد که قاضی محمد هم در دقیقه ۹۰ گفت ما جزو آذربایجانیم…!.

 4. مورچه خودش چیست تا کله پاچه اش چی باشد…؟!
  یادمان باشد که قاضی محمد هم در دقیقه ۹۰ گفت ما جزو آذربایجانیم…!.

 5. تو هم هرچیزی که حقایق را بگوید و مخالف هوی و هوست باشد را به نمایش نمی‌گذاری اما هر چیزی که در جهتت باشد را سه بار انتشار می‌دهید چرا نظر من در باره مطلب زانیار اسلامی را لاپوشانی کردی و انتشار ندادی اما در مورد این سه بار انتشار دادی …؟!.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.