عزل کاوه بهرامی از شورای نظامی حزب

بنابر اخبار رسیده از دشت کویه و مقرهای حزب دمکرات،به دلیل ضرباتی که سال گذشته به حزب وارد شد و همچنین کشته شدن کاوه جوانمرد و ضعف های امنیتی و نظامی تیم ها و بی کفایتی شخصی،کاوه بهرامی از شورای نظامی حزب عزل شد.این مسئله باعث به وجود آمدن درگیری لفظی بین کاوه بهرامی و عمر غلامعلی و دست به یقه شدن این دو نفر در پلنوم اخیر حدکا شد که با وساطت هجری و دیگر اعضای رهبری پایان یافت اما کاوه بهرامی از روبوسی با عمر امتناع کرد.

ضعف های سیاسی و تشکیلاتی،بی لیاقتی افراد رهبری،مسئله تغییر طرح ساختار حزب و ده ها مشکلات دیگر که دامن گیر حزب شده است،هر روز باعث به وجود آمدن اختلافات، تنش و درگیری بین اعضای رهبری و بدنه حزب می شود که در حال حاضر هیچ چاره ایی برای حل این مشکلات ندارند و حتی توانایی برگزاری پلنوم خود را نیز ندارند.

البته عمر غلامعلی نیز ناشایستگی هایی داشته که منجر به ضربات جدی تر به حزب شده است و در روزهای آینده بیشتر از آن خواهیم گفت.

 

13 Comments

  1. کاوه خیلی کینه ای هست یه بلا درست میکنه.چه بد این مرد یه نظامی کاره خطر هست هنوز کتابهای نظامیش به چاپ نرسیده چون طرحهایش تا پنج سال دیگه در حال اجراست،امید مندومی و کریم ترویزی برایش تایپ میکنن دو تا احمق .

  2. تکیه کلام این چهره طراح نظامی پفیوس هست همیشه این واژه همراهش هست چون خودش دیوس است.

  3. مهم اونه نانوایی ازش سلب نکنن مسولیت نزامی برایش دردسر ساز بود بهتره بره نانوایی نون ها رو دسته کنه برای خانواده ها ولا .

  4. بابا عمر که در بیست چهار ساعت بیست شش ساعتش مست هستش چطور میتونه نیروی نظامی رو کنترول کنه مگر تاکتیک جدید مشروب به جوانها بدهد و راهی منطقه کند ،

  5. گویا عمر یه پیشنهاد به مستفا هجری کرده که علاوه بر گمرگ گله گوسفند هم بچرانیم چاق چله کنیم و بفروشیم یه درامدی خوب داره چون اینجاها چراگاه عظیم داره. با این طرح زیر پای کاوه زد.

  6. هه موو کیشه کانی کاوه بارامی پیلانی حمه نزیفه قراره خوی و باندکه ی له حیزب وه درنین. جا ورده ورده.

  7. ایا چرا کنگره هجری برگذار نشد. چونکه رهبری حزب بیشتر درگیر معامله پول اندوزی قاچاق….در مصلحت اونها نیس، هر روزی یه بهانه درمیارن که کنگره برگذار نشه حالاها بعث جدال که اتحاد با خیل ملا عبدلله در سر دارن.

  8. رشد مغزی کاوە بھرامی ناقص است، بە مقدسات عالم قسم میخورم اگر یک تست عصبی از وی انجام دھند معلولی مغز کاوە را بە شفافی نشان میدھد. خاک بر سر ھیجری و دارودستەاش با این فرماندە احمقشان. ھر روانشناسی کە تنھا ۲ دقیقە صحبت کند از کودنی و ناھنجاری ذھنی وی مطلع میشود.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.