این بار بی بی سی و روداو نیز مجبور شدند کومله را تروریست خطاب کنند

بی بی سی فارسی و تلویزیون رووداو اقلیم کردستان هم از تیم اعزامی اخیر کومله بعنوان تروریست نام بردند

ن کیانی :بعد از انتشار گزارش “یک تیم تروریستی کومله توسط نیروهای امنیتی و نظامی منهدم شد”،توسط رسانه های داخلی،دو رسانه ضد انقلاب(بی بی سی فارسی و تلویزیون رووداو اقلیم کردستان عراق)،هم با وجود آنکه،به تریبون این گروهکها تبدیل شده بودند و از آنها بعنوان اتاق فکر گروهکهای تروریست کردی نام برده می شود و با وجود انجام مصاحبه های مکرر با سران کومله،این بار از تیم اخیری که از سوی کومله برای انجام فعالیت های تروریستی وارد کشور شده بودند،بعنوان”تیم تروریستی کومله” نام بردند.

بی بی سی فارسی و تلویزیون رووداو که از حامیان کومله هم بودند این بار دیگر نتوانستند،حقیقت را پنهان کنند و با دیدن تصاویر تجهیزات نظامی زیادی که همراه تیم تروریستی کومله بود،اعتراف کردند که این تیم،یک تیم تروریستی بوده که برای انجام فعالیت های مسلحانه وارد کشور شده بودند که توسط نیروهای نظامی،انتظامی و امنیتی کشور به هلاکت می رسند.

مرگ اعضای این تیم تروریستی با واکنش تند تفنگچیان و خانواده های کشته شدگان گروه نیز روبرو شده است.

خانواده های کشته شدگان با خشم و عصبانیت به سران کومله و در راس آنها عبدالله مهتدی حمله کردند.

همچپنین برخی اعضای کومله نیز بشدت به اعزام این تیم به داخل کشور واکنش نشان داده اند.

واکنش تند اعضای کومله به اعزام این تیم تروریستی از سوی عبدالله مهتدی نشان داد که نه تنها مستندات قابل قبولی در مورد فعالیت ومشارکت کومله در این گونه اقدامات وجود دارد،بلکه حتی برخی اعضای کادر کومله نیز نسبت به عملکرد رهبران کومله انتقاد دارند و خواستار استعفای آنها هستند.

گروهک تروریستی کومله ۴ تن از تفنگچیان خود به نامهای ؛

“صباح حسین پناهی،بهزاد نوری،حامد سیف پناهی و رامین حسین پناهی”را جهت اقدامات خرابکارانه و تروریستی روانه خاک ایران در کردستان کرد.

اعزام این گروه به ایران با هدف ایجاد رعب و وحشت و خرابکاری در منطقه کردستان ایران و دامن زدن به ناامنی در کردستان صورت گرفت.

نکته قابل تامل در این ماجرا اینجاست که این تیم مدتی بعد از اقدام تروریستی داعش در تهران به داخل کشور انجام می شود و اینگونه القا می گردد که گویی عبدالله مهتدی از این فرصت استفاده کرده و در حال کمک به داعش است و با این شیوه قصد دارد تا راه تروریستهای داعش در کشور که همانا ایجاد ناامنی و حمله به مردم بی دفاع و عادی جامعه است را ادامه دهد.

تشابه جالب این تیم تروریستی کومله با تیم تروریستی داعش که در تهران عملیاتی کور انجام داده بودند در تعداد اندک نفرات آنهاست!

هر دو تیم تعدادشان از ۵ انگشت یک دست فراتر نرفته است!

این یعنی یک تاکتیک در بین کومله و داعش در حال پیاده سازی بوده که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و نظامی،این سناریو در نطفه خفه شد و با مرگ داعشی ها و کومله ای ها،دشمن نتوانست به هدف خود دست یابد.

همچنین در پی ورود تیم تروریستی کومله به کشور که با هلاکت ۳ تن از آنها و دستگیری یک تن به پایان رسید،(رامین حسین پناهی)نیروهای امنیتی کشور در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و با شناسایی مخفیگاه رابطین این تیم تروریستی در داخل کشور موفق به دستگیری تعدادی از عوامل پشت پرده آنان نیز شدند .

این گروهک سالها پیش با حمله به مردم بی گناه روستای هندیمن شهرستان کامیاران در استان کردستان یکی از کشاورزان بی گناه این روستا را در جلوی چشم خانواده اش با گلوله به شهادت رساندند .

شیرزاد میدانی که هدف ترور این جنایتکاران قرار گرفت تنها به دلیل پرداخت نکردن وجه درخواستی و مقاومت در برابر آنان به ضرب گلوله به شهادت رسید .

به دنبال شهادت این غیر نظامی بی گناه،تیم های امنیتی با عملیات تعقیب و گریز مسلحانه که نزدیک به دو روز به طول انجامید سر انجام در منطقه ای به نام تیرباغ اندیمن این تروریست ها را در کمین خود گرفتار می کنند و در ساعت ۱:۳۰ صبح با حمله به این تیم تروریستی موفق به دستگیری دو نفر از این افراد و به هلاکت رسیدن یک نفر به نام کیوان ظفری می شوند .

دو نفر دیگر نیز موفق به فرار می شوند.

در این درگیری مسلحانه همچنین هیچ گونه آسیبی به نیروهای نظامی کشورمان وارد نشد .

گفته می شود یکی از اهداف این تیم نیز،ترور شهروندان بومی منطقه بوده و همچنین انجام یک سری عملیاتهای کور در داخل شهر سنندج با همان سبک و سیاق تیم داعش در تهران!

ادعای دروغین کومله در خصوص اینکه این تیم ها برای دفاع از خود اسلحه حمل می کنند و برای تبلیغات وارد کشور می شوند،به قول یکی از کارشناسان بی بی سی،بیشتر به یک شوخی خنده دار شبیه است و نشان از سردرگمی کومله با این پاسخ های مضحک دارد،چرا که هویت اقدامات مسلحانه کومله و به شهادت رساندن هموطنان بی گناه کرد به دست همین تیم های تروریستی بر کسی مخفی نیست.

گرچه در این مورد آخر با هوشیاری نیروهای امنیتی،خوشبختانه تیم تروریستی کومله قبل از هر اقدام کوری شناسایی شده و همگی به هلاکت می رسند.

اما اینکه بی بی سی فارسی هم بالاخره به این نتیجه می رسد که بگوید؛

آقایان کومله ای ها،کدام حزب و گروهی با کلی تجهیزات نظامی برای کار سیاسی وارد کشور می شود که شما دومی باشید؟پس دروغ بس است و مردم ساده نیستند!جای شکرش باقی است.

و اینکه بی بی سی و تلویزیون رووداو نهایتا ناچار می شوند،حقیقت را قبول کنند و از تیم کومله بعنوان تیم تروریستی یاد کنند.

امجد حسین پناهی روز گذشته در مصاحبه با تلویزیون رووداو اقلیم کردستان عراق در یک دروغ شاخدار اعلام کرد که هدف این تیم ها کار سیاسی است! اما گویا فراموش کرده که قبل از برگزاری کنگره ۱۵ کومله؛

زمانی که صدای آمریکا از عبدالله مهتدی سوال کرد:

آقای مهتدی!شما همچنان بر مبارزه مسلحانه بر علیه رژیم جمهوری اسلامی اعتقاد دارید؟

وی جواب داد:اگر اعتقاد ندارم پس چرا نیروهای پیش‌مرگم در شمال عراق مسلح هستند؟!ما در دهه اخیر چندین تیم را روانه ایران کرده ایم و سعی کرده ایم که به این وسیله مردم کردستان ایران را آگاه کنیم که ما سلاح به دست همچنان هستیم و مبارزه مسلحانه بخش مهمی از فعالیتهای ما را در کردستان ایران و بر علیه رژیم ایران، تشکیل می دهد و جزء لاینکفات ما می باشد.

پس شایسته است که تفنگچیان کومله دیگر تن به خواسته های عبدالله مهتدی و دستورات او ندهند و اینگونه با جان خود بازی نکنند چرا که اگر به یاد داشته باشند در طول سالهای اخیر،هر تیم تروریستی چه از کومله چه از دمکرات وارد کشور شده قبل از هر اقدام کوری،توسط نیروهای اطلاعاتی و نظامی کشور،شناسایی شده و همگی کشته شده اند.

3 Comments

  1. تو له گه ل بی بی سی زورتان گو خوارد به ئه وان ده لبن تروریست! ! ده لبن چته

  2. جا له وه خراپتر بووه تلفزیون اوا باستان کات هر وک اویه ژنتان….کومله کونی یه کان هر خریکی گی ولسبینن،

  3. بابا فارسی بگید ماهم بفهمیم.مردک ۲ساعت باسلاح میجنگیده حالا شده فعال مدنی!!؟مگه حزب کوموله دین هم داره!!!!؟

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.