جزئیات ترور یک روستایی کورد آذربایجان غربی از سوی جدایی طلبان تروریست پژاک

تروریست های مسلح پژاک شبانه وارد روستای مرزی ذاکرلو از توابع شهر پلدشت در استان آذربایجان غربی شدند و یکی از اهالی روستا را که حاضر نشد کمک مالی به آنها بدهد و خواسته های نامشروع آنها را برآورده کند  را ترور کردند.

 ۸ نفر از عناصر تروریستی پژاک ساعت ۲ بامداد ششم تیر ماه با حمله به روستای ذاکرلو از توابع پلدشت واقع در استان آذربایجان غربی وارد منزل یکی از اهالی روستا بنام مصطفی فردوسی فرزند حسین شده و در حضور اعضای خانواده (دختر و همسر) پس از عدم تمکین مصطفی در برآورده کردن درخواست های نامشروع مالی، غیراخلاقی و همچنین پول زور و باج گیری، با شلیک ۱۰ گلوله وی را ترور ، و از روستا متواری شده اند.
بنا به اظهارات همسر و فرزند شهید فردوسی افراد مسلح لباس مختص پژاک و پ ک ک را بر تن دادشته و به زبان کُردی تکلم می کرده اند
در صحنه ترور نیز سه نوع پوکه گلوله از نوع (کلاشینکف،قناسه و چند عدد بوکه مشکوک به سلاح ژ۳ کشف شده است.
این تحرکات تروریستی پژاک به درخواست عربستان سعودی و امریکا بوده تا در مرزهای خاکی ایران اسلامی نا امنی و بی ثباتی بوجود آورد .

منصور فردوسی برادر زاده شهید مصطفی فردوسی دراین باره  می گوید: ساعت حدود یک و ده دقیقه بامداد امروز این اتفاق افتاد. ایشان در خانه شان بودند که هشت نفر از اعضای گروهک پژاک وارد خانه آنها شدند.
آن طور که او توضیح می دهد در آن ساعت همسر و دختر شهید به خانه برادر همسرش در همسایگی شان رفته بودند و هنگام بازگشت به خانه دختر خانواده کمی زودتر به خانه باز می گردد و وقتی وارد آشپزخانه شان می شود متوجه صدا های مشکوکی می شود.
در همین حین مادر خانواده نیز وارد حیاط خانه شده و صداهای مشکوکی از پارکینگ می شود و به همین خاطر به داخل پارکینگ می رود،اما اعضای گروهک پژاک او را غافلگیر کرده و با اسلحه تهدیدش می کنند که بگوید همسرش کجاست.
منصور فردوسی ادامه می دهد:زن عمویم هرچه می گوید اطلاعی ندارد آنها باور نمی کنند به همین خاطر به زور او را جلوی در ورودی خانه می کشند در این هنگام دختر عمویم که صدای مادرش را شنیده بود در را باز می کند و به این شکل مهاجمان با لگد به در ضربه زده و وارد خانه می شوند.
آن طور که او توضیح می دهد: دو نفر از اعضای گروهک پژاک یازده گلوله کلاشینکف و دو گلوله سیمینوف به سوی عمویش شلیک کرده و به این شکل او را به شهادت می رسانند.
منصور فردوسی ادامه می دهد: اعضای پژاک بعد از شلیک به عمویم و شهید کردن او به حیاط خانه رفته و یک تیر هوایی نیز شلیک کرده و بعد متواری می شوند.
از شهید فردوسی سه دختر و یک پسر به یادگار باقیمانده است، بچه کوچک او حدود ۱۳ سال دارد.

مدتی است احزاب کوردنمای تروریست دچار بحران مالی شده و به سان گرگ های گرسنه در مناطق کردنشین حاشیه ای ایران به چته گری می پردازند و هر کس با آنها همکاری نکند یا پول ندهد یا خواسته های نامشروع آنها را برآورده نکند به او انگ جاش زده و او را ترور کرده و به شهادت می رسانند.

از کلیه شهروندان کورد تقاضا داریم مراقب این چته های دمکرات، کومله و پژاک باشند.

2 Comments

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.