نارضایتی اهالی زرگویز از حضور کومله در این روستا

  برخورد دام ها و احشام روستای زرگویز با مین هایی که کومله در اطراف مقر خود کاشته است،باعث کشته شدن این دام ها و خسارت به مردم روستا می شود؛این موضوع نارضایتی اهالی روستای مذکور را به دنبال داشته است که با تهیه طومار و جمع آوری امضا بارها به اقلیم کردستان اعتراض کرده اند ولی تا به حال هیچ جوابی نگرفته اند اما این بار می خواهند شکوائیه خود را به حزب قانون به رهبری مالکی و مجلس عراق تحویل دهند.

  اهالی روستای زرگویز افرادی سنتی و مذهبی هستند و در مقابل،اعضای کومله افرادی هستند که رعایت کردن اصول اخلاقی نزد آنان اهمیت چندانی ندارد و همین رفتارها و ناهنجاری هایی که به وجود می آورند باعث تنفر بیشتر اهالی روستا به این افراد می شود.این مسئله نیز برای اعضای حزب دمکرات نیز صدق می کند،فسادها و رسوائی های اخلاقی که اعضای حزب به بار آورده اند،دیگر جایگاهی برای آنان نزد مردم کویه نگذاشته است.

5 Comments

  1. مردم اطراف این اروگاه مثل خوک به اونها نگاه میکنن چون بیشتر مشروب و گوشت خوک کباب کردن و بی ناموسی برایشون عادی هستش.

  2. هاکا روژیک به شق دریانکردن، به تازه ی کومله بریاری داوه که سکس له گه ل خوشکی… هیچ کیشه ی نیه گویا عبه خویری کتیبی کاک لنینی متالعه کردوه و پیش چاوی که وتووه،هی دایک و خوشک……..قحبه کانی زرگویز و زرگویزه له .دیوس و پفیوسه کانی اتحاد کارگری. شعار ددن ولا کریکارنی جیهان یکگرن مگر یک بگرن ژنان ….بی ناموسانه.

  3. له ناو کومله و دیمکرات دا هر خریک بی ناموسین تماع له ژنی یکتر اکن. قحبه خانه ی زرگویز و قحبه خانه ی کویه ازادی دوو نیو بانگی هیه به ماشین bmwدیانبن کورده جوانه کانی عیراقی به پنجاه دلار تا ایواره جا دلین ولا شورشگیرین .

  4. با برون ژنه کانیان ایواران له سلیمانی ببه نه وه بو مقره کانیان،گوو به گور کوژراوه کانیان.

  5. ببوره مقری کومله یا قحبه خانه ی کومله وک کوردی باشور وتی ملحه ی کومله.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.