کشف بمبی دیگر در اردوگاه احزاب کمپ نشین

مدتی است کشف بمب، ادعای ترور و ادعای تهدید جانی سرکرده های احزاب کمپ نشین میان این گروه ها مُد شده است. از ادعاهای عبدالله مهتدی، حزب دمکرات، رضا کعبی و… که بگذریم، اینبار گویا بمبی در گورستان حزب آزادی کردستان کشف شده و احتمالاً آن را هم به گردن جمهوری اسلامی خواهد انداخت. معلوم نیست آیا هوش و ذکاوت نیروهای امنیتی احزاب کمپ نشین بالا رفته (که با فوت چکو، مصدوم شدن کارو رسولی و … این گزینه منتفی است) یا دقت جمهوری اسلامی پایین آمده یا جریان سومی همه کارهای خود را تعطیل کرده و مدام بمب خنثی شده یا عمل نکرده برای احزاب کمپ نشین کار می گذارد.

حضور و زندگی خود شخص حسین یزدان پناه از ده تا بمب برای تخریب احزاب کمپ نشین کُرد بهتر است. چه نیازی به حذف او توسط ایران است. اتفاقاً بهترین خدمت را به ایران می کند چرا که مصداق و سمبل لمپنیسم و کاراکترهای مورد علاقه ج.ا.ا به عنوان دبیر کل است. حالا در مسابقه تهدید جانی سعی کرده از دیگر احزاب کم نیاورد بماند.

اینطور پیش بروند احتمالاً تا هفته آینده نیز سازمان ۶ نفره خبات بمبی را کشف کنند.

راستی حیف شد گروه سه نفره حسن یزدان پناه (یکتی شورشگران) اخیراً با حسین یزدان پناه (پاک) اتحاد کردند و الا هفته بعد نیز شاهد بودیم، حسن یزدان پناه نیز در باغچه حیات خانه اش یک بمب خنثی شده کشف می کرد و آن را گردن جمهوری اسلامی می انداخت.

فقط خاطر نشان می سازد در اوج کارآیی این احزاب، ایران از این اقدامات انجام نمی داد. الان که نیازی به دخالت نیروهای نظامی ایران نیست. حدک پاک را هدف گرفته و پاک نیز حدک را . اختلافات داخلی حدک میان طیف ملاعبداله و آسو از یک طرف و طیف مصطفی مولودی از طرف دیگر در جریان است. مسأله اتحاد دمکراتها هنوز حل نشده است. جناح هجری چنان آشفته بازاری است که هنوز نتوانسته اند یک کنگره برگزار کنند. از طرح تغییر ساختار هجری گرفته تا برنامه مخالفین و پیش کشیدن سوری مسأله اتحاد دوباره برای لغو طرح تغییر ساختار هجری. کومله که دیگر آن قدر وفاق و همدلی دارند که احتمالاً تا هفته های آینده شاهد زایش ششمین شاخه کومله و جناح جدید کمونیست باشیم. عبداله مهتدی در لندن خود را نماینده کوردها خطاب می کند، هجری در عراق پیام می دهد که او غلط کرده و کاره ای نیست. پژاک که دیگر هیچ یک از این جریانات را آدم حساب نمی کند و آنها را علی الاصول حزب نمی داند، بلکه طوایف و قبیله هایی سرگردان و جاش نظام خطاب می کند. آنها نیز پژاک را گروهی خارجی و گوشواره پ.ک.ک خطاب می کنند. با این اوصاف چه لزومی دارد جمهوری اسلامی بمبی در پایگاه ها و اماکن این احزاب کار بگذارد در حالیکه هر یک خودشان به تنهایی ظرفیت یک بمب ساعتی را دارند؟

6 Comments

  1. یکی از چهره های کاملا ارازل و اوباش امروز کردها هست فکر کنم که کونی تشریف دارن.

  2. دی بیتوپینن گه وادی وا، ژن حیز،، سمیلی له هی جاکش و گواد دچیت لعنت له و کسه ی باوری به نفر وایه.

  3. نازانیت چون نیو بانگی خوی ده ربکات بوته جاشی ده دوله ت احمق،تو خوا جاشی ایران ببایت ماقولتر نبوویت سمیل حیز.

  4. راستی آخرین خبر را نشنیدید . کاک مصطفی مولودی هم در مستراح خانه اش دیشب یک بمب کشف کرده.. گویا این ریدمان کار کاک مصطفی هجری بوده است.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.