قتل مشکوک عضو ارشد رهبری کومله کمونیست

برابر اخبار واصله از شمال عراق رحمان نجات نماینده رسمی کومله در اقلیم کردستان عراق،عضو کمیته مرکزی گروهک تروریستی کومله و حزب کمونیست ایران،در حادثه تیراندازی مشکوکی به هلاکت رسید.

کومله اعلام کرده رحمان نجات در اثر شلیک گلوله ای که تصادفا از اسلحه کمری خودش شلیک شد جان خود را از دست داده است!!

این ادعا در حالی مطرح شده که نامبرده از لحاظ نظامی در سطح بسیار بالایی بوده و از اعضای دهه ۶۰ی کومله بوده و در عملیاتهای تروریستی زیادی حضوی فعال داشته است.

بنابر این گزارش،گفته می شود مرگ رحمان نجات کاملا مشکوک بوده و احتمال تسویه حساب درون گروهی در این ارتباط وجود دارد.

رحمان نجات که  بیش از چهار دهە در کومله و حزب کمونیست ایران فعالیت داشت به خاطر فساد اخلاقی که داشت،بارها از سوی پیشمرگان کومله تهدید به مرگ شده بود.

این عضو کمیته مرکزی گروهک تروریستی کومله مقارن ساعت یک بعدازظهر جمعه به وقت کردستان عراق با شلیک از اسحله کمری از ناحیه شکم مجروح و بر اثر اصابت این گلوله کشته شد.

سایت رادیو کوردانه نیز این مرگ را مشکوک خوانده و در خبری در همین خصوص می نویسد؛اگر چه وی براثر شلیک تصادفی گلوله از اسلحه کمری شخصی جان خود را از دست داده است اما بر طبق قانون باشور کوردستان تحقیقاتی در این رابطه صورت خواهد گرفت.

اگر وی جان خود را از دست نداده بود، قطعاً طی بیانیه ای با هماهنگی کومله آن را گردن عوامل جمهوری اسلامی می انداختند چون این روز ها در کردستان عراق این روند مد و لوث شده است!

1 Comment

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.