اعتراف دیر هنگام حزب و پذیرش مسئولیت کشته های سال گذشته

پس از گذشت یک سال از درگیری میان تیم نظامی حزب دمکرات و نیروهای سپاه پاسداران،به تازگی دبیرخانه حدکا در بیانیه ایی نام ۸ نفر دیگر از کشته شده ها و تلفات خود را آشکار کرد. با احتساب این نفرات کشته های حدکا در سال گذشته به ۱۹ نفر رسید.

  سال گذشته و پس از پایان درگیری،برخی سایت های کُردی اسامی کشته شده ها را اعلام نمود ولی حزب از قبول آنان سر باز زد و از این افراد به عنوان عضو حزب هیچ نامی برده نشد.حال با گذشت یک سال از آن موضوع و پس از اینکه سایت ها تصویر افراد حزبی که در این درگیری کشته شده بودند را پخش نمود،حزب نیز دیگر نتوانست آنان را پنهان کند و مجبور شد طی بیانیه ایی اعلام کنند که به علت بی خبری از این افراد نتوانسته ایم خبر موثقی از اینان به دست آوریم حال با پیگیری های مکرر به این نتیجه رسیدیم که این افراد نیز کشته شده اند.

 حزب قصد نداشت مسئولیت کشته شدن این افراد را بپذیرد و حتی به برخی خانواده ها نیز گفته بود که اینها به میل خودشان رفته اند اما در واقع علت اینکه حزب این موضوع را آشکار نمود این بود که دیگر راحی برای انکار نمانده بود. پس از انتشار عکس ها، اسامی و فشار خانواده ها و آمدن آفتاب دلیل آفتاب، حزب ناچار شد بپذیرد. اگر خاطرتان باشد در همان موقع عملیات نیز حزب علی رغم تلفات سنگین و انتشار اسامی کشته ها در اغلب سایت ها به صورت قطره ای و نفر به نفر فقط مسئولیت کشته شدن چند نفر آن هم با فاصله زمانی را پذیرفت که مبادا روحیه پیشمرگان و هواداران و اربابانشان شکسته شده و دیگر حاضر به اعزام نباشند.برای مردم که روشن بود اما حزب فقط می تواند اعضای خود را فریب بدهد و اینکه روحیه ی دیگر قربانیان نیز از بین نرود و بتوانند همچنان افرادی را به کام مرگ بفرستند این پنهانکاری ها را انجام می دهد.

4 Comments

  1. اینها دروغ است همه باور نکنید. دیار درغگو چرا کشته هابی خودتان را در سوریه و بحرین و یمن نمی گویی

  2. این که چیزی نیست؟ چرا از افتضاحات کمیته سلیمانیه چیزی نمی زنید لمپن های کاک مستفا اینجا همه ریشه دارند. تاهیر کسیلی و تاهر محمودی به هم زدند. همین باعث شده اینجا به گند کشیده بشه. هر کدوم پشت یکی را دارند. یکی توفیق یکی محمد. ارسلان نیز این وسط آتش بیار معرکه شده. در انتخابات چند روز پیش بیشتر شبیه دعواهای محله های مشروب خوری استامبول ترکیه بود تا انتخابات دموکرات توفیق به جان بورهان افتاد. حالا قرار شده به ناهید حسینی نامه بزنیم که فکری به حال این بدبختیها بکند. این را بزنید حتماًٌ تا برایتان عکس دعوا بفرستم و ندیدید توفیق و پسراش یه طرف ، بقیه یه طرف به قصد کشت می زدند همدیگر را …. اگر زدید عکس ها را برایتان می فرستم. راستی قرار بوده محمد صاحبی را بردارند اما خودش نرفته و هیچ کس حریفش نیست. پول زیادی را بالا کشیده. این را هم گفتم کنار آن یا جدا کار کنید.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.