دومین تفنگچی گروهک تروریستی کومله هم به فاصله چند روز جانش را از دست داد

سایه مرگ بر سر تفنگچیان کومله!؛

دیارونادیار:”ن کیانی : گویا مرگ بر سر تفنگچیان گروهک تروریستی کومله سایه افکنده و قرار نیست،دست از سر کومله ای های کمونیست بردارد.

مرگ مشکوک عضو قدیمی کمیته رهبری گروهک تروریستی کومله رحمان نجات،خبر ساز شده اما این تنها مورد نیست چرا که قبل از او نیز فرخ امجدیان مشهور به مامو فرخ هم می میرد!

دقایقی پس از نیمه شب پانزدهم تیرماه،بود که فرخ امجدیان، عضو حزب کمونیست ایران و از تفنگچیان قدیمی کومله در شهر سلیمانیه جانش را از دست داد.

فرخ امجدیان،پدر چیا امجدیان و سالار امجدیان و همچنین عموی پریسا امجدیان از مجریان و گویندگان تلویزیون و رادیوی کومله نیز بود.

نامبرده متولد ۱۳۳۴ در شهر سنندج بود….

او در سال ۱۳۵۸ و در شهر با گروهک تروریستی کومله ارتباط برقرار کرد و سالها بعنوان تشکیلات مخفی این گروه کار کرد.

مدتی بعد توسط نیروهای امنیتی شناسایی شده و به مدت ۶ ماه در زندان دوران محکومیت خود را گذراند البته با مهر و عطوفت نظام کمترین مجازات برای وی در نظر گرفته شد.

در نهایت نامبرده که با بدهی زیادی روبرو شده و تحت تعقیب طلبکارانش در سنندج قرار گرفته بود همراه دو فرزندش و همسرش که مدتی بعد از او جدا شد،در سال ۱۳۸۰ به شمال عراق متواری شده و به کومله ملحق شدند.

او سالها بعنوان عضو کومله در سلیمانیه و اردوگاه فعالیت کرد و مدتها نیز در مقر دیپلماسی حضور داشت.

مرگ اعضای گروهک تروریستی کومله یکی پس از دیگری موجب شده خانواده های حاضر در این گروه بشدت دچار مشکلات روحی و روانی شوند و این داستان همچنان ادامه دارد!!….

1 Comment

  1. این داستانی که طرح کرده اید نه تنها مشکوک نیست بلکه بسیار واضح وروشن است که این دونفر چگونه جان باخته اند.ا.مطالب زیاد است اگر بنویسم دهها صفحه خواهد شد شاید هم هزاران صفحه…فقط بدان عاقلان را اشاره ای بس…

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.