وضع زندگی زنان پیشمرگ و مقایسه با وضع زندگی زنان رهبران کومله و دمکرات

گزارشی از"نادر کیانی"در ارتباط با وضع زندگی زنان پیشمرگ و مقایسه با وضع زندگی زنان رهبران کومله و دمکرات

سران کومله و دمکرات سالهاست در حال شستشوی مغزی زنان پیشمرگ کومله و دمکرات هستند.

از مبارزه برای بدست آوردن حق و حقوق شان می گویند،از مبارزه برای رفع ستم و نابرابری و تبعیض بین زن و مرد برایشان می گویند،از مبارزه برای رهایی زنان کردستان از چنگال مردان!می گویند،از مبارزه برای خلق کرد می گویند،از لزوم شهیدشدن زنان برای کردها می گویند!!،از مقدس بودن پوشیدن لباس پیشمرگی برای زنان می گویند و از این ادعاهای توخالی سالهاست می گویند!

من همیشه در صحبتهایم با این زنان پیشمرگ و حتی مردان شان از آنها سوال کرده ام که شما چرا از خود نمی پرسید،چرا این رهبرانتان که اینهمه از تقدس لباس زنان پیشمرگ و لزوم شهیدشدن و مبارزه شان می گویند،چرا فرزندان خودشان حاضر نیستند،دست از سر زندگی مرفه شان در اروپا بردارند و یک روز ولو یک روز هم که شده راهی شمال عراق و اردوگاههای کومله و دمکرات شده و یک ساعت نگهبانی بدهند؟!

یک ساعت لباس گشاد دهه ۶۰ را بپوشند و به منطقه عملیاتی اعزام شده و جان بدهند!

تصاویر را به خوبی بنگرید!

تصاویر را ببینید و مقایسه کنید!

ببینید و مقایسه کنید،وضع زندگی دختران،زنان و پسران رهبران کومله را با زنان به بن بست رسیده و بی پول و فریب خورده پیشمرگ اردوگاههای کومله و دمکرات!

کوچکترین غم و غصه و اندوهی را در چهره این زنان و دختران و پسرانشان می بینید؟

مسلما خیر…

اما سوال اینجاست،چرا به اصطلاح مبارزه برای رهایی زنان!فقط در چهارچوب زنان اردوگاههای بسته کومله و دمکرات و جمع انگشت شمار این افراد خلاصه می شود؟!

چرا زنان و دختران عبدالله مهتدی،عمر ایلخانی زاده،مصطفی هجری،خالد عزیزی و و و…حاضر نیستند برای این مبارزه خیالی،به اردوگاه بیایند و دو ساعتی نگهبانی بدهند و لباس و اونیفرم دهه ۶۰ کومله و دمکرات را بر تن کنند؟!

گرچه شنیده شده فرزندان و همسران سرکردگان گروهکهای کردی حتی از دست دادن با زنان پیشمرگی که در اردوگاه هستند هم عارشان می آید!

البته از حق نگذریم برای بالابردن لایک هایشان و مخاطبان صفحات اجتماعی شخصی شان حاضرند،از عکس های پوستری این زنان اردوگاه نشین و بینوا و ساده،استفاده کنند!

در حالی که سران گروهکهای تروریست دمکرات و کومله با طرح شعارهای داغ و تحریک کننده،اعضای فریب خورده کُرد خود را برای اجرای مقاصد و اهداف جنایتکارانه مزدورانه و تروریستی خود،تحریک و برای عضویت در کومله تشویق و ترغیب می کنند،حاضر نیستند فرزندان خودشان،حتی یک روز همچون پیشمرگان،لباس پیشمرگی بر تن کرده و در کمپ ها نگهبانی بدهند.!

سران و رهبران کومله و دمکرات و خانواده هایشان،خود در سواحل کشورهای اروپایی در حال عیاشی و خوشگذرانی هستند و فرزندان شان را نیز با پول های گروهکها راهی اروپا می کنند.

این در حالی است که طی سالیان اخیر،سرکردگان گروهکهای دمکرات و کومله،همواره با نمایش چهره‌ای مبارز و مدافع حقوق قوم کرد از خود و طرح شعارهای عوام فریبانه،تلاش کرده اند،تعداد اندکی از جوانان مناطق کُردنشین ایران را در راستای پیشبرد اهداف تروریستی‌ علیه جمهوری اسلامی و برای پیشمرگ شدن اغفال کنند.

اعزام فرزندان سران کومله به اروپا بجای پیشمرگ شدن،نشان می دهد آنها به جز منافع شخصی و گروهی خود به چیز دیگری نمی‌اندیشند و طرح ادعاهای مزبور را تنها برای عوامفریبی و استفاده ابزاری از جوانان اغفال شده کُرد دنبال می کنند.

همین چندی پیش بود که محمد حکیمی از عناصر قدیمی تشکیلات مخفی کومله،هم در طول سالهای اخیر فرزندان خود را از هر گونه فعالیت سیاسی و تشکیلاتی منع کرده بود و مدتی بعد نیز تریفه و شیرکو را هم به دانمارک فرستاد!

این در حالی است که محمد حکیمی،بارها در محافل خاص و در بین هواداران کومله،آنها را تشویق به پوشیدن لباس پیشمرگی و مبارزه برای رهایی خلق کرد! می کرد،اما خود،به فرزندانش اجازه نداد،همچون جوانان فریب خورده،در صفوف پیشمرگی کومله فعالیت کنند!!

امثال این عضو قدیمی تشکیلات مخفی کومله و سران گروهکهای خودخوانده کردی،اگر به اهداف و خط مشی مبارزاتی معتقد هستند،حال چگونه اعضای خانواده خود را از کوچکترین فعالیت در این گروهکها،بر حذر می دارند و با استناد از نام کومله و دمکرات و گرفتن تاییدیه خروج،از این گروهکها،فرزندانشان را به کشورهای اروپایی می فرستند!

سران و اعضای قدیمی کومله و دمکرات بخوبی شرایط کمپ را می دانند و حاضر نیستند،بچه هایشان همچون دیگر پیشمرگان کمپ،دچار روزمرگی،یکنواختی و… شوند.

بدون شک نیز اگر فرزندان این عناصر کومله و دمکرات،اعتقادی به خط مشی پدرانشان و راهی که در پیش گرفته اند،داشتند،هیچ گاه حاضر به خروج از عراق و عزیمت به اروپا نمی شدند.

در اینجا این سوال مطرح می شود؛

اگر رهبران و عناصر قدیمی کومله و دمکرات،پیشمرگ شدن را مقدس و کمپ را عرصه ای برای مبارزه می پندارند،چرا بچه های خودشان را برای ولو یک ساعت هم نگهبانی دادن،در کمپ نمی گذارند؟!

چرا حاضر نیستند،فرزندان خودشان هم،همچون دیگر فریب خوردگان کردستان،که سالها در کمپ حضور دارند،حضور داشته باشند؟

و دهها سوال دیگر…

تا کنون بیشتر فرزندان سرمداران کومله و دمکرات،عازم اروپا شده اند و آنهایی نیز که باقی مانده اند بزودی کمپ را ترک می کنند.

“شب بو”،دختر عبدالله مهتدی سرکرده کومله،هم مدتهاست که با پول کومله،در اروپا مشفول خوشگذرانی است.

دو فرزند رضا کعبی(آسو و منیژه) هم سالهاست راهی اروپا شده اند.

تصاویر فرزندان مرفه نشین کومله و دمکرات را ببینید و مقایسه کنید با وضع زنان اردوگاههای کومله و دمکرات و خود قضاوت کنید!

و ریاکاران دورو را خوب بشناسید و به دور از احساسات و طرح شعارهای توخالی و تبلیغاتی،سرنوشت خود را با سرنوشت فرزندان رهبران کومله مقایسه و قضاوت کنید.

نادر کیانی

2 Comments

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.