قتل های ناموسی در حزب دمکرات

چند روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از اعضای حزب دمکرات به اسم “رویا هاشمی” که در کشور نروژ اقامت دارد با ضرب چاقو و به دست نامزد خود “آریز خدایاری” به قتل رسیده است.جنازه ی مقتول در حالی که در ماشین قاتل بوده است توسط پلیس نروژ کشف می شود و آریز در همان جا به قتل رویا اعتراف می کند و اشاره دارد که به دلیل مشکلاتی که با هم داشته ایم در ماشین درگیر شده ایم و ایشان را با چاقو به قتل رسانده ام.

  مسئله ی قتل های ناموسی اولین بار نیست که در بین اعضای احزاب و خصوصا اعضای حزب اتفاق می افتد،پیشینه ی اخلاقی افراد و خصوصا رهبری حزب،کمبود منابع مالی و وجود تبعیض های حائز،پایبند نبودن به ارزش های اخلاقی،مشکلات روحی و روانی در نتیجه ی کمپ نشینی و…ده ها دلایل دیگر هستند که شرایط را برای به وجود آمدن ناهنجارهای اخلاقی فراهم می کنند.با توجه به تعلق داشتن اکثر اعضای احزاب به قشر سنتی جامعه در خصوص برخورد با چنین مسائلی همیشه با مشکل روبه رو بوده اند و سرانجام هر کدام از این قضایا به جدایی یا کشت و کشتار ختم می شود حتی اگر این افراد در کشورهای اروپایی هم زندگی کنند نمی توانند اصل خود را فراموش کنند.

  افراد زیادی در این رابطه قربانی شده اند یا جان خود را از دست داده اند یا اینکه از حزب اخراج شده اند که بنا بر تعهدات اخلاقی از نام آوردن آنها پرهیز می کنیم.

1 Comment

  1. آریز خدایاری از دوستان خانوادگی ماست ایشان آزارش به مورجه هم نمیرسد چه برسد به قتل و این بنابر اظهارات ایشان از قول مقامات صرفأ یک اتفاق بوده است. با این قضاوت شما هم رویا هاشمی را متهم کرده اید هم آریز خدایاری را. رسالت رسانه انتشار خبر با رعایت امانت است نه قضاوت و تحلیلی که برحدسیات بنا شود. باتشکر

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.