افشای سند فوق محرمانه داخلی کومله

گزارش محرمانه رسیده از اردوگاه گروهک تروریستی کومله

ن کیانی:در اواخر تیرماه سالجاری،کنگره ۱۷ گروهک تروریستی موسوم به کومله-سازمان کردستان حزب کمونیست ایران،در اردوگاه زرگویز(محل استقرار این گروهک در شمال عراق)،برگزار گردید.

زمانیکه مشغول تهیه اخبار کنگره داخلی گروهک کومله کمونیستی بودم،یکی از پیشمرگان شناخته شده و قدیمی کومله که خود از حاضرین در کنگره ۱۷ نیز بود،سند مهمی را که حاوی نامه ای کاملا محرمانه و داخلی از رهبری کومله بود را برایم ارسال کرد و از من خواست تا آن را در اولین فرصت برای اطلاع عموم،منتشر کنم.

با این توضیح که اگر بخاطر داشته باشید در خبر قبلی،اعلام شد که جلسه ای خصوصی برای برکناری سرکرده کومله توسط طیف صلاح مازوجی برگزار شده و این جلسه لو رفته بود.

این سند نیز بی ارتباط با این کشمکش ها و درگیری های درون گروهی نیست.

با تشکر از ارسال کننده این گزارش محرمانه که به دلایل امنیتی نمی توانم نام ایشان را ذکر کنم،مشروح کامل این نامه محرمانه را در زیر به این ترتیب منتشر می کنم.

………………………………………………………………………………………………………………………
با سلام و درودهای گرم !

“نامه شماره ۱ کاملا محرمانه و داخلی 

رفقا؛

متاسفانه به دلیل مشکلات کاری و سر شلوغی به خصوص بعداز مرگ رفیق رحمان نجات(عضو کمیته مرکزی کومله) که برایمان پیش آمد،نتوانستیم جدی تر با رفقای خودمان در تماس باشیم و همه رفقا را از مسائل مربوط به کنگره ۱۷ آگاه کنیم…

گرچه سعی کردم که با تعدادی از رفقا در خارج از کشور تماس بگیرم،ولی باز هم کافی نبود و می بایست رفقا را حضوری ملاقات کنیم و انها را با مسایل مهمی که در آینده نزدیک در پیش رو داریم را با آنها در میان بگذاریم و رفقا را در پیش بردن این امر مهم بسیج کنیم .

رفقا همچنانکه در جریان هستید بعداز اعلام همکاری کومله با احزاب مختلف کردستان  در رابطه با تحریم انتخابات ریاست جمهوری ما هم از داخل تشکیلات و هم از خارج تشکیلات و نیروهای چپ و کمونیست مورد انتقادات شدید قرار گرفتیم .

تا جایی که به نیروهای در حاشیه و بخصوص اروپایی نشین بر می گردد،جای شک و تردید نیست که آنها سالهاست در کمین ما هستند تا به ما حمله کنند و ما را به قول خودشان افشا و رسوا کنند.

پس نباید زیاد از آنها انتظار زیاد داشت .

جای نگرانی های بیشتر درون تشکیلات است و ما باید بیشتر نگران رفقایی باشیم که در درون تشکیلات سالهاست مانع سیاستهای ما هستند که متاسفانه رفیق “صلاح مازوجی” در راس آنها قرارد دارد .

رفیق صلاح به خصوص در آخرین مصاحبه  رادیویی خود عملا به نیروهای خارج نشین چراغ سبز نشان داده که خود این جای نگرانی است و ما باید بتوانیم کلا این تاکتیک را با همت رفقای کردستان و دخیل در مسائل کومله در کردستان و در تشکیلات کردستان خنثی کنیم .

تنها راهی را هم که ما در پیش رو داریم تا که بتوانیم این حرکت را عملی کنیم کنگره ۱۷ است که باید همه اعضا به خصوص رفقای که در این باره با ما هستند و در جبهه ما قرار گرفته اند را به این مهم جلب کنیم که آنها بتوانند نقش مستقیم و مثبت را در کنگره ایفا کنند و مواظب باشند که کنگره از دست رفقای خودمان خارج نشود .

رفقا “حسن رحمان پناه و سروه ناصری” کاملا در جریان این صف بندی های شکل گرفته در آینده قرار دارند و رفقای دیگر کردستان که به نوعی در جریان نیستند را مطلع کنید و در این مورد اگر هم لازم باشد جلسات شبانه با آنها بگذارید و رفیق سعید امانی را هم سعی کنید در یکی از جلسات سازمان داده و موضوعات مختلفی را که برای آینده تشکیلات مهم است را به او مخابره کنید تا رفقای دیگر را در جریان قرار دهد .

گویا رفیق صلاح مازوجی با بازان حسن پور(عضو کمیته مرکزی کومله) صحبت کرده که مواظب لیست فیکس انتخاب کمیته مرکزی باشند .

لذا شما در جریان باشید که رفیق بارزان حسن پور،همه این گزارشات را به رفقای دیگر مخالف و …گزارش خواهد داد.

این نامه کوتاه را هر چه زوتر به رفقا ارسال و در صورت امکان یادآوری شود که نامه را بعدا پاک کنند و نباید کسی از جریان ومحتوای آن با خبر شود 

“با تشکر و صمیمانه ترین سلام های انقلابی”

“رفیق شما جمال”

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.