دعوای طاهر کسیلی و طاهر محمودی مشکل اصلی ایجاد اختلاف در کمیته سلیمانیه حدکا

یکی از اعضای منتخب کمیته سلیمانیه که قریب به یکماه پیش برگزار شد، طی ارسال گزارشی به سایت دیار و نادیار، ضمن برشمردن مشکلات کمیته سلیمانیه، مشکل اصلی ایجاد اختلاف و ناکارآمدی این کمیته را به دخالت های طاهر کسیلی و اختلافات او با طاهر محمودی ارتباط داد.

وی با توضیحاتی در خصوص ماهیت این ارتباطات و زدو بندهای درون حزبی نوشته بود، طاهر با حمایت حساب شده از برخی طیف های قدرت (مثل ت ک) در کمیته باعث حساسیت دیگر افراد و در نتیجه اختلافات جدی می شود.

با این روند طاهر دست خود را در حذف مخالفین، تکروی و تحمیل نظرات خود بازدیده و حتی از راه انداختن درگیری فیزیکی  علیه دیگر اعضا هیچ ابائی ندارد.

این روند عجز و ناتوانی در کمیته شهر یک حزب مدعی دمکراسی و توسل به دعوا و زدو خورد برای حل مشکلات فی مابینی واقعاً جای هیچ سؤالی را در خصوص میزان صلاحیت اعضای این حزب و این کمیته باقی نمی گذارد.

قرار شده مخالفین طی نامه نگاری به ناهید حسینی و در صورت پاسخ گو نبودن شخص هجری مسأله را به صورت جدی اخطار دهند و اگر جواب درخور و شایسته ای نگرفتند، اسناد بیشتری از روند فساد، ارتباطات درون گروهی و یارگیری و اختلافات را در اختیار دیار و نادیار قرار دهند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.