پیشمرگ شار و دیدگاه حدک!

بعد از زیر فشار قرار گرفتن حدکا از طرف احزاب اقلیم و مجلس عراق مبنی بر حضور و رفت و آمد به داخل ایران،با طرح برنامه ایی جدید خواهان تشویش اذهان عمومی و فریب افکار عمومی شدند که در آن هم نتوانستند موفق شوند.

رهبری حدکا در اقلیم کردستان مدعی شدند که هیچ پیشمرگ و نیروئی از خاک عراق به ایران نمی رود و کسانی که در ایران فعالیت نظامی انجام می دهند،همشهریان کردستان ایران هستند…و جالب اینکه در اولین برخورد نیروهای نظامی ایران با این افراد دو پیشمرگ حدکا کشته و چند نفر هم زخمی شدند که همگی از اعضای حدکا و پیشمرگ های کمپ آزادی بودند.در این میان دیدگاه دیگر احزاب و خصوصا جناح مقابل حدکا به این مقوله نیز قابل توجه است.

خالد ونوشه عضو رهبری و فرمانده نظامی حدک اخیرا در اظهاراتی ضمن انتقاد از اقدامات نظامی حدکا ابراز داشته است که: “پارسال مصطفی هجری اقدام به ارسال چندین تیم نظامی به منطقه نمود اما موفق به کشتن ۳ نفر از نیروهای سپاه شدند ولی در مقابل ۳۰ نفر را به کشتن داد در اقدام اخیر نیز پیش از ورود تیم آنها سپاه دو نفر را کشته است. آنها فقط بلوف راسان می زنند و تبلیغ می کنند،هیچ کار عملی ازشان ساختە نیست حالا شعار پیشمرگەهای شار هم می دهند کە آن هم مشخص شد دروغی بیش نبود.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.