خودکشی پیشمرگ کومله بخاطر بخاطر تسلیم شدن همسر

استقبال ستاد خبری اطلاعات از بازگشت پیشمرگان گروهکهای کردی

 یکی از پیشمرگان گروهک کومله با اسلحه کلاشینکف اقدام به خودکشی کرده است. شایان آژند اهل کرمانشاه پس از آنکه همسرش(ثریا ویسی)اهل مریوان،از عضویت در گروهک تروریستی کومله استعفاء داده و تصمیم به بازگشت به کشور می گیرد،دست به اسلحه شخصی خود برده و بخاطر مشکلات روحی و روانی ناشی از جدایی همسر و تسلیم شدن نامبرده به جمهوری اسلامی ایران،اقدام به شلیک به خود کرده و خودکشی می کند.

با اینکه شایان آژند از این اقدام به خودکشی زنده ماند،اما دبیرخانه کمیته مرکزی کومله تصمیم به اخراج وی از گروهک کومله کمونیستی می گیرد.

تا اینکه شایان به خاطر خودکشی ناموفقی که داشت،پس از درمان و بهبودی از اردوگاه گروهک تروریستی کومله اخراج شد.

ثریا ویسی همسر شایان نیز پس از استعفاء از گروهک کومله،به شهر زادگاهش مریوان بازگشت و خود را تسلیم نیروهای اطلاعاتی استان کردستان نمود.

اطلاعات شهر مریوان نیز بدون اینکه نامبرده را حتی یک ساعت نیز نگهدارد،پس از طی مراحل قانونی و روال اداری و اخذ تعهد از ثریا ویسی،او را تحویل خانواده اش می دهد و هم اکنون خانم ویسی به آغوش گرم خانواده خود بازگشته است.

مشکلات روحی و روانی در اردوگاه گروهک تروریستی کومله و فعالیت های راکد و روز مرگی باعث شده پیشمرگان و عناصر گروهک کومله،به ناراحتی های روحی و افسردگی دچار شوند و پس از مدتی که متوجه خواب و خیالی بودن آرزوهایشان می شوند،قید عضویت در این گروهک را زده و به کشور باز می گردند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.