هجمه های گسترده سایتهای باس نیوز و رووداو علیه زمین و زمان برای فرار از شکست

اهانت بی شرمانه به سردار سلیمانی و تبلیغ مستقیم برای گروهکهای تروریست کردی سیاست باس نیوز و رووداو

ن.کیانی: اختلاف افکنی بین شیعه و سنی،سیاه نمایی از اوضاع داخلی ایران و کردستان ایران،موج شانتاژ خبری بر علیه سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات،تخریب شخصیتی سردار سلیمانی،عوام فریبی و دروغ پراکنی،تبلیغ برای گروهکهای تروریست کردی،تبلیغ برای مجرمان امنیتی،شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی از طریق مشخصا این دو سایت منتسب به مسعود بارزانی و نیچروان بارزانی،مدتهاست انجام می گیرد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۸ آبان ساعت ۱۵:۴۸

این سایتها در مقابل هر خبر درستی که در سایتهای شناخته شده و شفاف خبرگزاری های داخلی و سایتهایی از قبیل،فارس،تسنیم،دیده بان،آکام نیوز،دیارونادیار،روزنامه وطن امروز و…منتشر می شود بلافاصله موضع گیری منفی کرده و با پرونده سازی و دروغ پراکنی،ماهیت و منابع خبری این سایتهای شناخته شده ایرانی را زیر سوال می برند.

اما به چه شکلی این خبرگزاری های داخلی و اخبار آنها را در ارتباط با اقلیم کردستان زیر سوال می برند،با استفاده از مصاحبه های امثال حسین یزدان پناه سرکرده تروریست گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان،مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران و امثال عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله!!

منابع خبری این سایتهای توطئه افکن و عوام فریب دشمنان قسم خورده ملت ایران هستند!

دقیقا مشابه منابع خبری گزارشگر پیشین حقوق به اصطلاح بشر سازمان ملل متحد در امور ایران،احمد شهید!

احمد شهیدی که هر گزارش کذبی که در مورد ایران منتشر می کرد،حاصل گفتگوهایش با امثال امجد حسین پناهی از کومله،مهتدی،ابراهیم علیزاده،حسین یزدان پناه،مصطفی هجری و مصطفی مولودی بود!

اکنون نیز بدنبال پیشروی های گسترده نیروهای حشد شعبی و ارتش عراق در کرکوک و تصرف مناطق حساس و استراتژیک این شهر نفت خیز عراق،و همچنین شکست مفتضحانه مسعود بارزانی در موضوع رفراندوم که ناچار شد حتی آن را به تاریخ سپرده و از همه پرسی عقب نشینی کند،برای تشویش اذهان عمومی و فریب افکار عمومی،سایتهای باس نیوز و رووداو به دستور نیچروان بارزانی مامور تخریب و هجمه گسترده به سرداران سپاه از جمله سردار قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران،شده اند.

هر روز در این دو سایت و بخصوص باس نیوز شاهد تیترهای یکی پس از دیگری بر علیه نیروهای حشد شعبی و سپاه پاسداران هستیم.

این سایت عوام فریب برای جبران شکست های بارزانی سعی دارد،نیروهای سپاه پاسداران و حشد شعبی و ارتش عراق را نیروهای متجاوز به مال و ناموس مردم در کرکوک معرفی کند!

امروز تیتر جالبی از سایت باس نیوز دیدم!

نوشته بودند،حرفهای چند ماه پیش رهبر کردستان ایران؟! حسین یزدان پناه در خصوص پیش بینی حضور سردار سلیمانی در کرکوک و تصرف این شهر توسط سپاه و حشد شعبی،به واقعیت پیوست!

این سایت بدون رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی روزنامه نگاری،از یک تروریست شناخته شده بعنوان رهبر کردستان ایران نام برد!!

یا از سردار قاسم سلیمانی که مسعود بارزانی و خانواده ش جانشان را در زمان حمله داعش به نزدیکی اربیل، میدون این سردار بزرگ سپاه اسلام هستند،بعنوان تروریست نام می برد!!!

تروریست خطاب کردن سردار بزرگ اسلام،توسط عوامل رسانه ای مسعود بارزانی،بدون شک بی پاسخ نخواهد ماند و این عشیره یاغی باید تودهنی خوبی از ملت ایران دریافت کنند و حد خود را بدانند.

یا اخبار دروغی مبنی بر دستگیری پدر و مادر رامین حسین پناهی تروریست کومله که چندی پیش با یک تیم تروریستی به قصد ترور و بمب گذاری وارد کشور شده بودند،و زنده به دام نیروهای اطلاعاتی کشور افتاد،منتشر کرد!

تلویزیون جنجالی و خبرساز رووداو اقلیم کردستان عراق منتسب به نیچروان بارزانی و حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی)،هم یک شوی تلویزیونی را از داخل کرکوک به نمایش می گذارد و با جعل خبر و عکس،نیروهای حشد شعبی را که وابسته به سپاه قدس معرفی می کنند،نیروهایی می شناسانند که به خانواده هایی در این منطقه تعرض کرده اند!!!

شیوه ای غیراخلاقی و ناجوانمردانه برای سرپوش گذاشتن بر شکست کامل نیروهای بارزانی در کرکوک و شکست در اعلام دولت کردستان عراق!

در مورد عملکرد این تلویزیون تجزیه طلب مطالب و سخن زیاد است.

این تلویزیون و سایت باس نیوز علنا به تریبون گروهکهای تروریست کومله و دمکرات تبدیل شده اند.

رووداو که هر شب ساعت ۲۰:۰۰ اخبار اختصاصی کردستان ایران را پخش می کند،روزی نیست که در این خبرها از گروهکهای تروریست کردی بعنوان ناجی مردم کردستان یاد نکنند و هر بار با یک سرکرده تروریست مصاحبه نکنند و بر علیه ایران شایعه پراکنی نکنند.

عملکرد این شبکه و سایت باس نیوز،در راستای تجزیه طلبی و ایجاد اختلاف ثابت شده است .

باس نیوز که بخش فارسی آن نیز راه اندازی شده برای عوام فریبی دست به هر اقدام غیراخلاقی می زند و برای رسیدن به اهدافش،زحمت آنهایی که کردی بلد نیستند را هم کم کرده و با استخدام چند تروریست حزب منحله دمکرات کردستان ایران،بخش فارسی آن را نیز در سطح وسیعی بازتاب می دهد!

اتاق فکرهای باس نیوز و تلویزیون رووداو،در تازه ترین اقدمات تفرقه افکنانه خود در جهت ناامن کردن منطقه،و تلاش برای حضور دوباره داعش و بهانه دادن به دست این گروه تروریستی،اعلام کرده اند که جنگ در کرکوک جنگ بین ایران با کردهای سنی عراق است!!!

به خبرنگاران باس نیوز و رووداو،ماموریت داده شده تا با مستندسازی،تصاویری از چند لباس شخصی مسلح را نشان دهند و وانمود کنند که این افراد،گروههای شیعه وابسته به نخست وزیری عراق و سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران هستند و در حال غارت و چپاول خانه و مغازه های سنی ها و تخریب مساجد سنی ها هستند !!

این گروه دوربین خود را روی فردی که خود برای این شوی،استخدام شده بود،زوم می کند که در حال سرقت از یکی از خانه های به زعم خبرنگار رووداو،مردم کرکوک است !

یکی از نویسندگان باس نیوز در مطلبی گفته بود؛

گروههای مسلح شیعه و گروههای سردار سلیمانی،می خواهند ما را بکشند !

این در حالی بود که مردم کرکوک،تاکید کرده اند که جنگی بین شیعه و سنی در جریان نیست و همه با رقص و پایکوبی از ارتش عراق و نیروهای حشد شعبی استقبال کردند.

اما ماموریت باس نیوز و رووداو سالهاست این بوده که نشان دهند،جنگ،جنگ تروریستهای داعش با مردم عراق نیست،بلکه جنگ،جنگ شیعه و سنی است!و این را می توان به وضوح در گزارشهای اخیر رسانه های بارزانی ،مشاهده کرد .

آنها حتی پا را فراتر نهاده و پاول طالبانی و قباد طالبانی و لاهور شیخ جنگی را به دریافت پول از سردار سلیمانی هم متهم کرده اند!

آنها مدعی هستند که اتحادیه میهنی کردستان حتی با سپاه قدس و نیروهای حشد شعبی قصد حمله به اربیل و اردوگاه تروریستهای دمکرات و کومله را دارند!

گرچه این حق مسلم جمهوری اسلامی ایران است که همانطوریکه دولت اقلیم کردستان به تروریستهای دمکرات و کومله اجازه داده تا وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شوند و به سربازان مرزبانی و شهروندان کرد ایرانی حمله کرده و آنها را قتل عام کنند،جمهوری اسلامی ایران نیز حق دفاع از حقوق مردم خودش را دارد و هر لحظه اراده کند بدون نیروهای اتحادیه میهنی هم قادر به این کار است و یک موشک هم برای نابودی این تروریستها کافیست.

بنده بارها به سایت باس نیوز و تلویزیون رووداو نامه نوشتم و گفتم شما که به خود اجازه می دهید مواضع مردم کردستان ایران را از زبان سران گروهکهای تروریست کرد رانده شده ایرانی بیان کنید،باید به جمهوری اسلامی ایران نیز حق بدهید پاسخ گستاخی و دروغ هایشان را بدهد،اما باس نیوز و رووداو هیچگاه صحبتهای دو طرف را منعکس نکرده اند و تنها مواضع دشمنان ملت ایران را پخش می کنند چون این خواسته اربابشان مسعود بارزانی است.

بارزانی و عشیره اش که سالها در کرج زیر سایه ایران پناه گرفته بودند و نان و نمک ایران را خوردند و نمکدان شکستند و امروز به تریبون گروهکهای تروریست کردی و دشمن درجه یک میلیارها مسلمان رژیم صهیونیستی،تبدیل شده اند.

جناب مسعود بارزانی و نیچروان،بهتر است بجای تلاش برای القای جنگ شیعه و سنی در منطقه،تخریب سردار بزرگ اسلام سردار قاسم سلیمانی،سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات،نیروهای حشد شعبی و….از طریق تلویزیون رووداو و سایت باس نیوز که بخش فارسی آن هم با همین رویکرد راه اندازی شده،به فکر اتحاد و همبستگی سنی و شیعه در عراق باشند و اینگونه دوباره بهانه بدست تروریستهای افراطی ندهند .

بهتر است نماز شکر بجای بیاورند که همین سردار سلیمانی بود که کاری کرد داعشی که به ۵ کیلومتری دروازه اربیل رسیده بود،دست و پا شکسته و دست از پادرازتر به لانه هایشان برگردند و بارزانی و خانواده اش را نجات داد.

ما ایرانی ها مثلی داریم که می گوییم؛

“بشکند این دست که نمک ندارد”

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.