راهزنی و چته گری و کسب درآمد به بهانه زلزله

سوء استفاده گروهکهای تروریست کرد ضد انقلاب از حادثه زلزله کرمانشاه

“ن کیانی: این نوشتار به پدیده دزدی و اخاذی گروههای فرصت طلب کردی به بهانه های مختلف می پردازد،این بار بهانه کسب درآمد(زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب است)!

باندهای تشنه خون و دسترنج کارگران و مردم دلسوز ایران و کردستان ایران،در دخمه‌های اروپایی و کمپ هایشان در شمال عراق و فضای مجازی و خزانه داری هایشان،از همان فردای اعلام زمین لرزه در کرمانشاه و شهر سرپل ذهاب و روستاهای اطراف،بر هستی و دارایی های جامعه چنگ زدند و بامکر و نیرنگ و سوء استفاده از احساسات مردم ایران و نوعدوستی ملت این سرزمین،تمام هم و غم خود را به کار بسته اند تا حسابی پولی به نام مردم زلزله زده مناطق کردنشین و به کام خود به جیب بزنند و سناریوی یک دزدی ماهرانه را طرح ریزی کنند.

گروهکهای فرصت طلب کمونیست کارگری،حکمتیست،منافقین،کومله و دمکرات،که داعیه دار دفاع از حقوق مردم و کردستانی ها هستند،بر خلاف شعارهای چندین ساله شان،در حال درآمدزایی هستند و به جای آنکه مقداری از ثروت های هنگفتی که در طول سالهای گذشته،به بهانه دفاع و مبارزه برای مردم کردستان و ایران،از مجامع به اصطلاح حقوق بشری گرفته اند،به همین مردم زلزله زده،پرداخت کنند،اما در کمال بی رحمی و ناجوانمردی،چشم به اندک کمک های مردمی که نیاز مبرم مردم زلزله زده است،دوخته اند و به هر ترفندی دست می زنند تا پولی به جیب بزنند.

تروریستهای ضد انقلاب کردی بهمراه منافقین،زیر نام و عناوین مختلف،با راه اندازی کمپین های موهوم و مجازی و غیرواقعی،و صدور اطلاعیه و بیانیه های مختلف؛سعی در برانگیختن احساسات مردم دارند تا اندوخته و دسترنج کارگران و اقشار مختلف مردم را در روز روشن و بنام کمک به زلزله زدگان نیز بربایند.

گزارش رسیده حتی گروهکهای کمونیست کارگری،حکمتیست،منافقین،کومله و دمکرات،در اروپا نیز پول های هنگفتی بنام کمک به زلزله زدگان از مردم اروپا و آمریکا دریافت کرده و حسابی جیبهایشان را پر کرده اند.

سوءاستفاده تروریستهای دهه ۶۰ و حال حاضر،از رنج و محنت و بدبختی کردهای ایران،امری مسبوق به سابقه است و بارها و بارها و به کرات چنین کلاهبرداری ها و اخاذی هایی را از این تروریستهای کردنما و کردستیز شاهد بوده ایم که نمونه آخر آن همین زمین لرزه استان کرمانشاه است.

موج سواری کومله،دمکرات،کمونیست کارگری،حکمتیست،منافقین و گروه موهوم انجمن نویسندگان!!!تا این لحظه بر حادثه زلزله کرمانشاه ادامه دارد…

حال با توجه به حادثه تکاندهنده و دلخراش زمین لرزه در برخی مناطق کردنشین،تروریستهای ضد انقلاب کردی که از دهه ۶۰ تا کنون دستان کثیف شان به خون هزاران نفر مردم ایران و شهروندان کرد ایرانی آغشته است،این گونه با سوء استفاده از فضای احساسی حاکم بر جامعه،در حال اخاذی از ملت ایران و هم زبان کرد خود هستند تا اینگونه مایحتاج عیش و نوش،خوشگذرانی و نیازهای سردمداران شان در اروپا و شمال عراق را تامین کنند.

عوامل گروهک های کرد ضد انقلاب در کشورهای اروپایی دست به دست هم داده اند و با استفاده از فضای حزن و اندوه حاکم بر مردم بعد از زمین لرزه و به بهانه کمک به زلزله زدگان اهدافی،ابتدا با زیر سوال بردن اهداف خیرخواهانه سپاه پاسداران،در مرحله دوم،چنین وانمود کردند که نیروهای نظامی ایران کمکی به مردم نمی کنند!!!! و با موجی ازشایعه پراکنی،و تخریب مردم نوعدوست،اعلام کردند که از ما امین تر وجود ندارد و پول هایتان را به حساب های شخصی ما در اروپا واریز کنید تا ما به حساب شهروندان زلزله زده واریز کنیم!!! و اینچنین اخاذی مالی از هموطنان را آغاز کرده اند .

همچنین در شبکه های تلویزیونی این گروهکها نیز شماره حساب هایی متعلق به کشورهای اروپایی برای دریافت کمک های مردمی ارائه شد تا حسابی پول ها بیشتر شده و ثروت های نامشروع سردمداران این گروهکها بیشتر و بیشتر شود.

همزمان با این تبلیغات برای دریافت کمک های مالی، عوامل ضد انقلاب در سایتها و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به همین بهانه،شماره حساب ها را گسترش داده و با تخریب سپاه پاسداران و نیروهای کمک کننده به مردم زلزله زده،تاکید می کنند که مردم کمک هایشان را تنها به حساب این تروریستها واریز کنند!!

ضد انقلاب در طرحی هماهنگ برای دریافت پول بیشتر از مردم و فریب بیشتر مردم نوعدوست،اخبار و اطلاعات دروغین از حسن نیت دولت و نیروهای نظامی پخش می کنند،تا نظر مردم را به سمت خود برای کلاهبرداری بیشتر از آنها جلب کنند.

اما ضد انقلاب خیلی برای کلاهبرداری از مردم،دستپاچه شده اند،گویا فراموش کرده اند که راه ارتباط های بانکی بین ضد انقلاب با داخل کشور مسدود است و این گروهکها پس در خواب هم نمی توانند ریالی وارد کشور کنند!!پس چگونه این دلارهای بادآورده را به مردم می رسانند!! پاسخ روشن است! کمک و ارسال پولی برای مردم درکار نیست،برای همین به این بخش ماجرا توجه نکرده اند!

روز گذشته سایتهای کومله و دمکرات و کمونیست کارگری در پوشش کانون خیالی و موهومی بنام نویسندگان ایران،هم اطلاعیه ای منتشر کردند و شماره حساب ها را باز هم تکرار کردند!

جالب است تمامی افرادی که نامشان در شماره حساب ها ذکر شده،از تروریستهای شناخته شده و بدنام و بدسابقه گروهکهای کرد ضد انقلاب هستند و دستشان به خون همین شهروندان شمال غرب و غرب کشور آلوده است و بارها به اتهام کلاهبرداری از اعضایشان در شمال عراق به بهانه کمک به اعطای پناهندگی در اروپا،تحت بازجویی قضایی در سوئد و کشورهای اروپایی قرار گرفته اند و پرونده های سیاهی در کلاهبرداری حتی از اعضای خودشان دارند.

جدیدترین اطلاعیه شیادهای فرصت طلب کومله و دمکرات و کمونیست کارگری را بخوانید؛

……………………………………………………………………………………………………………………….

به یاری هم میهنان زلزله‌زده بشتابیم جمع‌آوری کمک مالی

اطلاعیه کانون نویسندگان ایران در تبعید انجمن قلم ایران در تبعید مردم شرافتمند و عزیز ایران فاجعه زلزله در ایران، جان انسان‌های بسیاری را گرفته و به جمع بسیاری از آنان آسیب‌های فراوان رسانده است مردم زلزله‌زده میهن ما در شرایط بسیار دشواری به سرمی‌برند و جدا از آسیب‌های جانی و جسمی و روحی، تعداد افراد بی‌خانمان فراوان است.
هم میهنان

هم اکنون مردم زلزله‌زده در ایران، نیاز مبرم به دارو، پوشاک، غذا و آب آشامیدنی دارند و امکانات اندک آن‌ها برای تامین این نیازها کافی نیست و تداوم این وضعیت آسیب‌های بسیار دیگری را به دنبال خواهد داشت.

جمهوری اسلامی،نه تنها اقدام موثری برای رفع نیازهای این انسان‌های نیازمند نکرده، بلکه حتی در موارد بسیاری از یاری و کمک‌های داوطلبانه مردم ایران نیز جلوگیری می‌کند و با تهدید به سرکوب و دستگیری، مردم را از کمک‌رسانی مستقیم باز می‌دارد. جمهوری اسلامی از هر حرکت مردمی وحشت دارد و در این کمک‌ها، پیش از هرچیز نفرت مردم را به رژیم می‌بیند.

کانون نویسندگان ایران در تبعید و انجمن قلم ایران در تبعید

در این موقعیت خطیر، بنا به وظایف انسانی خود به‌طور مشترک اقدام به گردآوری کمک‌های مالی می‌کنند تا از این راه به یاری هم میهنان زلزله زده خود بشتابند.

اولین اقدام‌های گردآوری مستقیم کمک مالی از سوی بهرام رحمانی در استکهلم، سیاوش میرزاده در برلن آلمان و حسین افصحی در تورنتو کانادا (هر سه عضو کانون و انجمن قلم) صورت خواهد گرفت تا هم میهنان ما بتوانند با تماس مستقیم با آنها، شخصاً کمک مالی خود را به ایشان بدهند و در مقابل رسید دریافت کنند.

همچنین اولین شماره حساب اعلام شده برای این کمک‌ها نیز حساب زیر در سوئد است:

شماره حساب – سوئد: PlusGirokoto: ۱۳۵ ۱۹ ۲۹ – ۳ SEK  

شماره تلفن و ای – میل بهرام رحمانی: ۰۰۴۶ ۷۰۷۴۷۴۳۳۶

HYPERLINK “mailto:bahram.rehmani@gmail.com” bahram.rehmani@gmail.com

شماره تلفن و ای – میل سیاوش میرزاده: ۰۰۴۹ ۱۷۷۳۳۰۸۴۱۰

HYPERLINK “mailto:s.mirzade@yahoo.de” s.mirzade@yahoo.de

شماره تلفن و ای – میل حسین افصحی: ۰۰۱۶۴۷۲۹۲۰۰۹۲

HYPERLINK “mailto:tds_afsahi@yahoo.com” tds_afsahi@yahoo.com

شماره حساب‌ها و نمایندگی کانون و انجمن برای گردآوری کمک مالی در کشورهای دیگر اعلام خواهد شد.

این کمک‌ها پس از گردآوری به دست نیازمندان در ایران خواهد رسید.!!!!!!!!

کانون نویسندگان ایران در تبعید و انجمن قلم ایران در تبعید

پیشاپیش از همه عزیزانی که در این راه به یاری هم میهنان خود می‌شتابند، قلبا سپاسگزاری می‌کنند.

هیئت دبیران کانون نویسندگان ایران در تبعید و انجمن قلم ایران در تبعید

نوامبر ۲۰۱۷

شایان ذکر است چنین انجمنی وجود ندارد و این انجمن موهوم و اسامی صاحبان حساب ها از اعضای کومله و کمونیست کارگری هستند و افراد شناخته شده این گروهک ضد انقلاب و تروریست کردی هستند.

شایسته است هموطنان عزیز،مراقب این شیادهای فرصت طلب در فضای مجازی باشند و گول ادعای کمک آنها را نخورند،چرا که اصلا این گروهکها نمی توانند هیچ مبادله بانکی در کشور داشته باشند،پس کمکی به دست احدی جز خودشان نخواهد رسید و همچنین از پاسخگویی به تلفن های مشکوک و حضور در شبکه های مجازی بیش از پیش هوشیار بوده تا در دام عوامل این گروهکهای رانده شده نیافتند.

 

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.