بیرون راندن تدریجی باند چکو از حزب

پس از مرگ چکو و قدرت گیری باند مخالف، افراد وفادار به او نیز به تدریج از صحنه حزب و کارهای حزبی هر یک به بهانه ای محو شدند.

بعد از فراری دادن شاهو فرازمند و چنگیز سیگارچی این بار گویا نوبت تصفیه حساب به فرشید روژهلاتی رسیده است.

فرشید روژهه لاتی از افراد مورد اطمینان سروان چکو بو در واقع رابط و مورد وثوق چکو در ارتباطات با بسیاری از احزاب و طرف های غیر حزبی بود.  همچنین ازدوستان نزدیک شاهوفرازمند بود.

بعداز فراری دادن شاهو توسط محمدنظیف قادری و محمدصاحبی از حزب ،نوبت به سایر افراد وفادار به چکو رسیده است و بعداز مرگ مشکوک چکو و اخراج شاهو،در اخرین اقدام فرشید روژهه لاتی نیز بخاطر اتتقاد از محمدصاحبی ازحزب اخراج شده است.

البته این روزها هر که را می خواهند اخراج کنند ابتدا انگ جاش می زنند، سپس فساد اخلاقی و مالی و یا دزدی و درنهایت اخراج می کنند.

فرشید که یک نیروی امنیتی و کارکشته بود، چندین پیش نهاد نیز داشته از جمله پیشنهاد همکاری با حسین یزدانپناه و  پارت آزادی و همچنین حدک و یک جناح کومله. اما در صحبت با یکی از دوستان خود ابراز داشته پیوستن به هریک از این گروه ها و احزاب، منجر به بهانه دادن به دست مخالفین می شود. او به شدت از گذشته خود پشیمان است و اعلام داشته عمر خود را در این راه تلف کرده و کاش در ایران می ماند.

هر چند راه برای فرشید و امثال فرشید باز است و پیوستن به وطن بهتر از هر گزینه دیگری می باشد. پیوستن به احزابی از جمله حسین یزدان پناه، افتادن از چاله به چاه است. اما کشور ایران آغوش خود را به تمامی پشیمانان و ناراضیان حزبی بازگذاشته است.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.