خودکشی یکی از اعضای کومله

سه شنبه شب مورخه ۱۳-۲-۲۰۱۸ یکی از اعضای کومله- شاخه حزب کومونیست در مقر این حزب در زرگویز سلیمانیه اقدام به خودکشی به وسیله اسلحه کلاشینکف کرده است . هویت این شخص (ف،ش، پ) و ۲۷ ساله اعلام شده است .

بحث خودکشی اعضای این گروهک ها سلبقه ای طولانی دارد که به علل گوناگونی رخ میدهند .

این گروهک ها برای جذب جوانان مدینه ای فاضله و ایدئولوژی بی نقصی را ترسیم میکنند و وقتی شخصی جذب آنها میشود و در بطن رویدادها و واقعیات این احزاب قرار میگیرد با پارادوکس های بی پایانی مواجه میشود .

راهکاری که این گروهها برای ماندگاری این اشخاص پیروی میکنند عبارت است از دادن آزادی به اشخاص در زمینه رابطه های جنسی و مصرف مشروبات الکلی و قرصهای مخدر که به عنوان افیون مورد استفاده بی حد و حصر قرار میگیرند .

ولیکن در مورد احزاب کومونیست علاوه بر موارد بالا که در بین همه احزاب مشترک است باید به دین گریزی و تزریق خداناباوری ( الحاد یا آتئیسم ) به عقاید افراد اشاره کرد که علاوه بر اینکه نوعی تضاد و جدال با سرشت و ذات انسان در گرایش به خدا است سبب نوعی احساس پوچ گرایی ونهیلیسم میشود که یکی از مهمترین علل اقدام به خود کشی بوده است .

البته نباید این نکته را نیز از یاد برد که حذف (کشتن ) برخی افراد در داخل این احزاب به بهانه های مختلف و پهنان کردن واقعیت با اعلام حادثه به عنوان خودکشی شخص ، رویه ای معمول در این احزاب بوده است .

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.