چوب خدا صدا ندارد!

 بنا بر گزارش های رسیده به پایگاه خبری هاوری،عصر روز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ در شهرک بنسلاوا از توابع شهر اربیل ماشین یکی از اعضای حزب دمکرات به نام صلاح رحمانی منفجر شده و در نتیجه آن صلاح رحمانی و فرزندش “صباح” به شدت مجروح می شوند.
 خبرها گزارش از این می دهد که اتومبیل شخصی “صلاح رحمانی” که جلوی درب خانه اشان بوده،بمب گذاری شده است و در حین استارت زدن منفجر می شود که صلاح و فرزندش صباح به شدت زخمی شده اند.بنا بر اظهارات شاهدان عینی جراحات صلاح زیاد نبوده ولی صباح هر دو پای خود را از دست داده است و وضعیت وخیمی دارد.
صلاح رحمانی مشهور به “صلاح ره ش” فرزند علی اهل روستای لون سادات از توابع شهرستان کامیاران یکی از کادرهای نظامی حزب دمکرات “حدکا می باشد که در سال های اخیر فعالیت های چشمگیری در خصوص همراهی با تیم های نظامی حزب و تردد در مناطق مرزی و دردگیری با روستائیان و گروگان گیری در کامیاران و حمله مسلحانه به شهروندان عادی را داشته است.در حائزترین مورد می توان به گروگان گیری “حسن محمدی” در شهر کامیاران،تیراندازی به آقای صابری لوازم خانگی و شرکت در ترور صدیق امینی و جبار ابراهیمی و … ده ها مورد دیگر اشاره کرد.
این موارد باعث به وجود آمدن دشمنی های شخصی فراوانی بین خانواده های قربانیان و ایشان شده بود که هر لحظه انتظار می رفت به گونه ایی تاوان جنایت های خود را پس بدهد.
جزئیات بیشتر در اخبار آتی خواهد آمد.
منبع :هاوری

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.