راننده مرگ تا حد مرگ به پیش رفت! + فیلم

همانطور که در خبرهای قبلی اشاره شد عصر روز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ در شهرک بنسلاوا از توابع شهر اربیل ماشین یکی از اعضای حزب دمکرات به نام صلاح رحمانی منفجر شده و در نتیجه آن صلاح رحمانی و فرزندش “صباح” به شدت مجروح می شوند. صبح امروز با خبر شدیم در همان ساعات اولیه این اقدام تروریستی، صباح دو پای خود را از دست می‌دهد اما جراحات پدر او به نسبت کمتر بود تا اینکه سرانجام صباح در بامداد روز جمعه بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست می‌دهد.

صباح رحمانی، ٣٣ ساله و اهل شهرستان کامیاران می‌باشد که از ١٨ سالگی به صورت رسمی عضو حزب دمکرات کوردستان ایران می‌شود. هر چند جنایات او به اندازه پدرش نبود و گمان می شود قربانی اقدامات پدر شده است.

صلاح رحمانی مشهور به “صلاح ره ش” فرزند علی اهل روستای لون سادات از توابع شهرستان کامیاران یکی از کادرهای نظامی حزب دمکرات “حدکا می باشد که در سال های اخیر فعالیت های چشمگیری در خصوص همراهی با تیم های نظامی حزب و تردد در مناطق مرزی و دردگیری با روستائیان و گروگان گیری در کامیاران و حمله مسلحانه به شهروندان عادی را داشته است.در حائزترین مورد می توان به گروگان گیری “حسن محمدی” در شهر کامیاران،تیراندازی به آقای صابری لوازم خانگی و شرکت در ترور صدیق امینی و جبار ابراهیمی و … ده ها مورد دیگر اشاره کرد. تعداد قتل و غارت و شرارت های او در حدی بود که هر یک از افراد خانواده های قربانی اقدامات او انگیزه برای انتقام جویی داشتتند هزچند این بار از مهلکه گریخت. برای پی بردن به گوشه ای از جنایات وی مجدداً توجه خوانند گان را به دیدن مجدد مستند راننده مرگ جلب می کنیم :

1 Comment

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.