سایت رسمی کومله با افتخار از ترور یکی از شهروندان سقزی خبر داد

ترور ناجوانمردانه محمد حاجی شهروند سقزی بدست تروریستهای کومله

هفته گذشته،سایت آسوی روژهه لات منتسب به کومله(شاخه عبدالله مهتدی)بدون هیچ نگرانی از واکنش مردم کردستان و افکار عمومی نسبت به قتل شهروندان کرد ایرانی،از ترور ناجوانمردانه شهروند سقزی محمد حاجی خبر داد. کومله جرم این شهروند سقزی را مخالفت با گروهکهای کردی از قبیل کومله و دمکرات دانسته و به همین جرم،اعلام داشت که گروه خودخوانده تشکیلات مخفی این گروه بنام پرچم سرخ به دستور سرکرده کومله عبدالله مهتدی،این شهروند بی دفاع و بیگناه سقزی را به قتل رسانده است!

تنها جرم محمد حاجی و دیگر شهروندانی که در ماهها و سالهای اخیر از سوی کومله به قتل رسیده اند،تنها و تنها مخالفت با گروهکهای تروریست کردی بوده است.

این در حالی است که تروریستهای کومله در پذیرش پیشمرگی خود به عناصر تازه وارد گروه اعلام می کنند که ما بعنوان کومله به هر شهروند کردستان ایران این حق را قائلیم که هر دیدگاهی داشته باشد آزادانه آن را ابراز نماید و مخالف قتل و کشتن افراد به جرم ابراز عقیده هستیم!!

جالب است که این شعار توخالی را در اساسنامه خود نیز قید کرده اند اما همانطوریکه در اخبار قبلی نیز  دیدی دهها شهروند کرد ایرانی به همین اتهام،شبانه و از پشت به آنها حمله شده و ناجوانمردانه آنها را به قتل رسانده اند.

این مهر تروریستی بر پیشانی این گروهک زده شده و هیچوقت پاک نمی شود.

متاسفانه با اینکه بارها و بارها مسئولین اقلیم کردستان عراق به جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران قول مساعد داده بودند که اجازه نمی دهند این گروهکها در خاک کشورمان اقدامات تروریستی انجام دهند اما بازهم شاهد تکرار این قتل های بی هدف از سوی تروریستهای کومله هستیم.

شایان ذکر است که شب یکشنبه ۶ اسفندماه ۱۳۹۶،محمد حاجی از شهروندان سقزی در منطقه حمال آوا این شهر هدف تیراندازی تروریستهای کومله قرار گرفت و به شهادت رسید.گروهک خودخوانده کومله مسئولیت این قتل را با وقاحت و بی شرمی تمام در تیتر اول سایت رسمی خود بر عهده گرفت.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.