اعتراض و اعتصاب عناصر حدکا به بحران وضعیت معیشتی

بنا بر اخبار واصله از کمپ های حزب دمکرات “حدکا” تعداد زیادی از اعضای حزب “بیش از ۲۰۰ نفر” در اعتراض به کاهش دستمزدها و وضعیت بحرانی معیشتی بدنه حزب،اعتصاب کرده اند.

قابل ذکر است که این نیروها به خاطر شرایط وخیم اقتصادی سلاح خود را زمین گذاشته و خواهان بهبود وضعیت شده اند.در همین زمینه مصطفی هجری آن ها را به سالن کنفرانس دعوت و برایشان سخنرانی کرده است،در این سخنرانی آن ها را به آرامش دعوت کرده و با وعده و وعید قول بهبود وضعیت را داده است.

روز بعد از سخنرانی به همراه هیئتی از حزب عازم اربیل برای ملاقات با سرکنسول عربستان سعودی به جهت اخذ کمک های مالی شده اند.هر چند از طرف حزب بارزانی نیز مبلغی را به عنوان هدیه به پیشمرگ ها دریافت کرده اند.شایان ذکر است که حزب دمکرات در حال حاضر فقط در قبال مسئله حق و حقوق پیشمرگ های ساده با بحران و مشکل روبه رو است وگرنه در باب هزینه های سفرهای خارج از کشور اعضای رهبری و هزینه ی برگزاری کردن مهمانی ها و مخارج ارگان های دفتر سیاسی هیچ کم و کسری وجود ندارد.

2 Comments

  1. خوبه دروغگو کم حافظه است
    تو تا دیروز می گفتی ملیونها دلار از اسرائیل و عربستان دریافت کرده ولی الان میگید که دمکرات بابحران مالی روبو بوده

  2. در سال ۱۳۵۸ در جریان محاصره پاوه توسط گروههای تروریست کرددر درنیشه و کویمه کال با بلند گو فریاد میزدند که ای زنان پاوه حمام بکنید و شلوار قرمز بپوشید و آماده تجاوز و تصاحب جنسی باشید.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.