کشته‌ شدن عضو حزب دمکرات به‌ دست پسرش

 گویا سریال قتلها در حزب دمکرات تمامی ندارد.  بنابر اخبار رسیده،احمد میر احمدی مشهور به “احمد ایرانی” عضو حزب دمکرات “حدکا” صبح روز جمعه ۱۰ فروردین به دست پسر خودش به قتل رسید.
  گزارش‌ها حاکی از این است که احمد ایرانی اهل نقده و عضو فعال حزب دمکرات “حدکا” صبح روز جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ در شهر دیانا اقلیم کردستان مورد اصابت ده گلوله قرار می‌گیرد و در همان جا کشته می‌شود.
  بعد از چند ساعت از قتل نامبرده پلیس محلی سوران در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که این قتل از طرف پسر ایشان به اسم “محمد” صورت گرفته است و دلیل این قتل نیز یک مسئله خانوادگی بوده و هیچ قصد و نیت سیاسی پشت این رویداد نبوده است. در ادامه،پلیس اعلام کرد پسر مقتول به جرم خود اعتراف کرده و اظهار داشته که پشیمان نمی‌باشد و دلیل این کار را چنین بیان کرده است:”پدرم چند مدتی بود که رفتار و اخلاقش با من و تمامی اعضای خانواده بد شده‌ بود و همگی زیر فشار بودیم،حتی چند روز پیش من را کتک کاری کرد و تهدید کرد که من را خواهد کشت.من از کار خود پشیمان نیستم چون پدرم حقش بود که به این شیوه بمیرد.!” اخبار بعدی حاکی از آن است، حزب طی فشار به پسر نامبرده سعی دارد با تهدید و حتی تطمیع به تخفیف مجازات پسر نامبرده را وادار به اعتراف کند که به دستور جمهوری اسلامی این کار را کرده است که در نوع خود جالب به نظر میرسد. گویا سریال قتل ها در حزب پایانی ندارد! اما عجیب تر از آن این است که گروهی که با تمامی ناکارآمدی و فشار های مختلف روانی روی خانواده ها و اوضاع نامساعد اقتصادی روبروست، سعی دارد به جای پذیرش واقعیت ها و پیدا کردن علاجی برای آن، با فرافکنی این ناهنجاری ها را به عامل خارجی ربط دهد.

3 Comments

  1. در همان لحظات اول پس از قتل احمدایرانی حزب سریعاً ضمن ستایش از مبارزات نامبرده با اطمینان کامل قتل وی را “ترور” نامید و با اطمینان بیشتر ج.ا.ایران را عامل ترور معرفی نمود.من همیشه اخبار سیاسی ایران و منطقه و مخصوصاً خبرهای مربوط به احزاب کردی را دنبال میکنم.برایم خیلی جالب بود که با پخش خبر دستگیری قاتل وروشن شدن واقعیت ماجرا حزب لام تا کام حرف نزد.باید ممنون پلیس اقلیم باشند که سریع خبر رو پخش کرد و گرنه بدجور خیط میشوند بعداً…و واقعاً براشون سخت میشد که لاشه احمد رو از داخل “کاروان شهیدان” بیرون بکشند.نکته دیگه اینکه با شناختی که ازشون دارم مطمئنم هنوزم دارن تلاش میکنند یه راهی پیدا کنند که قتل رو بندازی گردن جمهوری اسلامی تا از یکطرف بین مردم داخل و خارج حزب پوشالی رو مظلوم جلوه بدهند واز طرف دیگه پروژه “شهیدسازی” را رونق بدهند

  2. در سال ۱۳۵۸ در جریان محاصره پاوه توسط گروههای تروریست کرددر درنیشه و کویمه کال با بلند گو فریاد میزدند که ای زنان پاوه حمام بکنید و شلوار قرمز بپوشید و آماده تجاوز و تصاحب جنسی باشید.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.