آخرین اخبار از درگیری و کشته های اشنویه

همانطور که در اخبار پیشین به آگاهی خوانندگان محترم سایت رسید در درگیری شامگاه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ حدکا در اشنویه با هنگ مرزی ایران، ۴ نفر از اعضای حدکا کشته و سه نفر زخمی شدند. اما از آن جایی که این افراد جزء پیشمرگه های رده پایین بوده و هیچ کس و کار معتبری در رده های رهبری حزب نداشتند طبق آخرین اخبار کسب شده، به دستور مستقیم کاوه بهرامی کشته ها در ارتفاعات هلگورد و در شاخ به خاک سپرده می شوند و در صورتی که کسی از این ماجرا مطلبی منتشر یا بازگو کند مورد برخورد شدید کمیته امنیت قرار خواهد گرفت. اما زخمی ها به بیمارستان اربیل منتقل شده و به خانواده های آنها نیز برای ملاقات اطلاع رسانی شد. گفتنی است اختلاف میان خانواده ها و دفتر سیاسی برای کتمان کشته شده ها بالا گرفته و قرار شده خانواده کشته شده ها به حکومت اقلیم کردستان شکایت کنند. گفتنی است به دلیل حضور هجری در آمریکا دو دستگی در خصوص انتشار و یا عدم انتشار جزئیات ماجرا میان اعضای دفتر سیاسی وجود داشت و اکنون با بازگشت هجری منتظر اعلام نظر وی هستند که بعید بنظر میرسد آن قدرها مرد باشد که مسئولیت قربانیان خودش را بپذیرد.

اخبار تکمیلی به محض وصول اطلاع رسانی خواهد شد.

(منتظر عکس و تصاویر احتمالی خاکسپاری باشید)

4 Comments

 1. مثل شیخ المچه دروغ می گویید
  همین دیروز ئاسۆ ئەرجومەندی لە سینگان ویدئۆ سڵفی بڵاو کردەوە

  هێزە داگیرکەرەکانیش نەیاندەوێرا لێیان نزیک ببنەوە

 2. با زندگی بسازیم یا زندگی بسازیم ؟
  جمله ی بسیار زیبایی است.
  امیدوارم با دیدن و شنیدن این اخبار کسانی که راهشان را گم کرده اند دوباره به مسیر اصلی زندگی برگردند.دنیا بدون خشونت و خونریزی خیلی زیباست.

 3. با زندگی بسازیم یا زندگی بسازیم ؟
  جمله ی بسیار زیبایی است.
  امیدوارم با دیدن و شنیدن این اخبار کسانی که راهشان را گم کرده اند دوباره به مسیر اصلی زندگی برگردند.دنیا بدون خشونت و خونریزی خیلی زیباست.

 4. حداقل وجدان کاری داشته باشید و قانون بیطرفی را در رسانه ی خودتان اجرا نمایید

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.