موضع عجیب مصطفی هجری در خصوص کشته های اشنویه

همانطور که در خبر های پیشین به نظر خوانندگان محترم رسید در درگیری شامگاه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ حدکا در اشنویه با هنگ مرزی ایران، ۴ نفر از اعضای حدکا کشته و سه نفر زخمی شدند.

دیار و نادیار به اسم ۴ نفر از کشته ها و سه نفر زخمی اشاره کرد که طبق آخرین اخبار رسیده به سایت یوسف حاجی جزء زخمی ها می باشد که اشتباهاً در زمره کشته شده ها معرفی شده بود.

اما موضوع مهمتر آن این است که به دستور مستقیم کاوه بهرامی کشته ها در ارتفاعات هلگورد و در شاخ به خاک سپرده شدند و با انتشار این مطلب درگیری در دفتر سیاسی بر سر علنی کردن این موضوع بالا گرفت تا اینکه منتظر بازگشت مصطفی هجری و ارائه راه حل برای این ماجرا ماندند.

با بازگشت هجری در این خصوص جلسه سری دفتر سیاسی (برخی افراد کمیسیون چاودیری و رئیس مرکز سیاسی) برای تصمیم گیری در مورد این موضوع مهم تشکیل شد. هر یک از افراد نظری دادند که نظر برخی مانند حسن شرفی جوانمردانه تر و مبتنی بر علنی سازی موضوع بود و برخی دیگر به سبکی بسیار ناجوانمردانه عمل کردند. از جمله کاوه بهرامی که اعلام داشته با توجه به گذشت زمان و از یاد رفتن آنها توسط بسیاری از افراد نیازی به علنی سازی دوباره موضوع نیست و این برایمان بد می شود!!!

انتظار می رفت حداقل دبیرکل اندک تعهدی به شعارهای زیبایش در راه مبارزه داشت اما بشنوید رأی مسئول کلی حدکا را پس از سه ساعت بحث و جدل:

اگر افراد کشته شده مجرد هستند (که همگی مجرد بودند) و زن وبچه ندارند، نیازی به علنی سازی موضوع نیست! و این است سرنوشت مبارزه برای باصطلاح آزادی در حزبی به نام دمکرات کردستان ایران – مجردها و بی کس و کارها و لاینگرها خیلی مراقب باشند و داخل نیایند. اگر آمدند و کشته شدند، خونشان پای خودشان است نه هجری و راسان و حدکا

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.