اصلاح خبر درگیری اشنویه در خصوص کشته ها

همانطور که در خبرهای پیشین به نظر خوانندگان محترم رسید در درگیری شامگاه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ حدکا در اشنویه با هنگ مرزی ایران، ۴ نفر از اعضای حدکا کشته و سه نفر زخمی شدند.

دیار و نادیار به اسم ۴ نفر از کشته ها و سه نفر زخمی اشاره کرد که طبق آخرین اخبار رسیده به سایت یوسف حاجی جزء زخمی ها می باشد که اشتباهاً در زمره کشته شده ها معرفی شده بود. همچنین افراد زیادی با سایت تماس و اعلام داشتند که – افشار مامند نیز زنده است.

ضمن اصلاح این مطلب و اعلام اینکه  تعداد اعلام شده اجساد کشته ها به دستور کاوه بهرامی در ارتفاعات هلگورد و در شاخ به خاک سپرده شدند و اصل این واقعه صحت دارد بر این نکته نیز تأکید داریم که دیار و نادیار یک سایت خبری است و اطلاعات دقیقی از بسیاری از وقایع ندارد اما ابائی نیز نداریم که مسئولیت برخی اشتباهات را بپذیریم. به هر حال منبع بسیاری از اخبار اعلامی ما نیز مطالب ارسالی خوانندگان عزیز و محترم است. ما نیز به دنبال واقعیات هستیم نه اخبار کذب و دروغ سازی و یا مخفی کردن نام کشته ها یا بزرگنمایی به سبک حزب. تماس با مسئولین نظامی منطقه ای ایران نیز انجام شده و اصل درگیری را تأیید و کشته و زخمی ها را نیز تأیید کرده اند اما جزئیات جدیدی در اختیار سایت قرار نداده اند.

تحقیقات در این خصوص ادامه داشته و مطالب ارسالی مستند شما مد نظر خواهد بود.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.