فوری – ضربه به تیم حدکا در بوکان و میاندوآب +اسامی کشته ها

در ادامه پروژه راسان هجری تیم اعزامی حزب دمکرات کردستان ایران به سرپرستی مصطفی فیروزی (پیرانی) که برای انجام اقدامات انفجاری و ترور یکی از شهروندان کُرد عازم نواحی روستایی بوکان و میاندوآب شده بود، در کمین نیروهای امنیتی گرفتار شده و طی درگیری که در غروب ۵ شنبه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۷ در حوالی میاندوآب به وقوع پیوست دو نفر از کادرهایی که عضو این تیم بودند به اسامی هژار رضائی و شهاب حیدری کشته و دو نفر دیگر نیز به شدت زخمی می شوند و به اسارت نیروهای امنیتی در می آیند. همچنین ۵ نفر از اعضای تشکیلات شهر حدکا که با این تیم قرار کاری داشته اند (از جمله  حیدر محمدی، عبدالواحد امین پور و…)  که همگی در معرکه عملیات بودند سلاح خود را زمین گذاشته، تسلیم نیروهای امنیتی شده و دستگیر می شوند.

نیروهای نظامی ایران جزئیات بیشتری از هویت دستگیر یا زخمی شده ها فاش نکرده اند که به محض وصول به اطلاع خوانندگان خواهد رسید.

گفتنی است سرپرست تیم (مصطفی) در حین درگیری فرار را برقرار ترجیح داده و بدون کمترین مقاومتی  پس از عبور از مرز خود را به سلامت به مقر حدکا رسانده اما افراد تیمش تماماً دستگیر، زخمی و یا کشته شده اند.

در این درگیری ۵ اسلحه کلاشینکف، ۴ قبضه نارنجک، ۵ پوند تی ان تی و مواد منفجره و سایر اقلام حزبی کشف و ضبط شده است.

گفتنی است رسانه های حدکا به مانند همیشه مجدداً سعی در فریب افکار عمومی داشته و با تقلیل کشته ها به یک نفر فقط نام هژار رضائی را آورده و آن را هم در اثر شلیک نیروهای نظامی ایران به یک پراید؟! عنوان داشته اند نه درگیری نظامی با تیم حدکا که این دروغ پردازی های ناشیانه جای بسی تأسف دارد.

بزودی اخبار مستند با عکس و فیلم به محض دریافت برای خوانندگان قرار خواهد گرفت.

 

8 Comments

  1. یعنی چی فقط مصطفی فرار کرده؟ مگر می شود؟ پس آن هم جاش خودتان بوده…

  2. به چته میگن تا بحال توی موقعیتی بودی که نه راه پس نه راه پیش داشته باشی؟ میگه آره، یه بار که ارّه رفته بود توی کونم.

  3. به پیشمرگه میگن تا بحال راجع به فرمایشات کاک مصطفی فکر کردی؟ میگه: نه، ما رو چه به این گــُـه خوریا …

  4. پیشمرگه میره خوونه میبینه زنش با دبیرکل رو تخت مشغول عملیاته، غیرتی میشه میزنه توی گوش سکرتر و از تخت میاردش پایین. دبیرکل میگه پدرتو در میآرم، میفرستم زندان آدم شی… پیشمرگه میگه: هیچ گـُـهی نمی تونی بخوری، من از روی این تخت “کمیته ناوندی”ها پایین کشیدم.

  5. زن هجری رو سونوگرافی می کنن…. میگن: دختره, میگه: آخی بپرس اسمش چیه؟

  6. تمامی اندامان ورهبران گروهگ دمکرات دارای فساد اخلاقی بوده وبا همسران یکدیگر رابطه نامشروع دارند

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.