اهداف احزاب کمپ‌نشین:سوءاستفاده‌ از احساسات مردم داغدار

در جریان تصادف تانکر سوخت و اتوبوس مسافربری در سنندج که‌ بامداد ۲۰ تیر اتفاق افتاد و به‌ موجب آن ۱۱ همشهری سنندجی جان خود را از دست دادند و عده‌ایی هم زخمی شدند احزاب کمپ‌نشین که‌ همیشه‌ در پی این هستند از قافله‌ عقب نمانند به‌ دنبال حاشیه‌ سازی و سوءاستفاده‌ از احساسات مردم داغدیده‌ در آن زمان بودند.

در همان اوایل حادثه‌ رسانه‌های منتسب به‌ این احزاب به‌ کار افتادند به‌ گونه‌ایی که‌ تانکر را عراقی خطاب کرده‌ و آن را منتسب به‌ نیروهای مسلح دانستند. با انتشار گسترده این شایعه مبنی بر اینکه تانکر متعلق به سپاه بوده است،این‌طور وانمود کردند که سپاه در حال انتقال سوخت به خارج از کشور با یک تانکر عراقی بوده است.

پیگیری‌های نشان می‌دهد که این تانکر متعلق به پالایشگاه کرمانشاه بوده و طبق روال ماه‌های گذشته،مواد سوختی از این پالایشگاه در حال صادرات به کشور عراق بوده و تانکر سوخت‌رسان هیچ انتسابی به سپاه پاسداران یا سایر نیروهای مسلح نداشته است.

در این رابطه‌ احزاب کمپ‌نشین که‌ ادعا دارند از مردم هستند و برای مردم،به‌ جای همدردی با خانواده‌های قربانیان و مردم کردستان،مشغول تحریک احساسات مردم بودند از آن‌ها می‌خواستند که‌ اعتراض بکنند و با نیروهای امدادی و انتظامی درگیر شوند و….،یعنی تحت هر شرایطی این احزاب به‌ دنبال اهداف و منافع حزبی خود بوده‌ و در هیچ مسئله‌ایی نتوانسته‌اند ثابت کنند که‌ به‌ فکر مردم هستند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.