اعتراف حدکا بعد از انتشار اسناد توسط دیار و نادیار

حدکا که این روزها تمام آبرو و حیثیت نداشته خود را در قماری به نام راسان به حراج گذاشته است سعی دارد با کتمان آمار کشته ها و همچنین جلوگیری از انتشار نام قربانیانش از اعتراف به شکست خودداری کند لذا در گذشته نیز شاهد انتشار بیانیه هایی از فرماندهی پیشمرگه حدکا بودیم که هر گونه بحث و ارائه آمار در مورد تلفات راسان را ممنوع اعلام کرده بود . برفرض اینکه از سرنوشت نیروهایتان خبر نداشتید. آیا از اعزام آنها نیز بی خبر بودید؟ از خودتان نپرسیدید چرا بازنگشتند؟ یا مصلحت بر این بود کل قضیه را کتمان کنید؟ آیا فرمانده آنها مصطفی به کمپ ها بازنگشته بود و گزارش کار نداده بود؟ آیا کانال ارتباطی نداشتید و اگر اطمینان و نقطه قوتی در داخل نداشتید که دیگر عذر بد تر از گناه است پس به چه پشتوانه ای جوانان کُرد را به داخل فرستادید و به کشتن دادید؟

اما بمانند همیشه و مصداق کامل تحقق وعده الهی که میفرماید : (( وَلَا یَحِیقُ الْمَکْرُ السَّیِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ ۚ فَهَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا سُنَّتَ الْأَوَّلِینَ ۚ فَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّهِ تَبْدِیلًا ۖ وَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّهِ تَحْوِیلًا —- و مکر زشت جز اهلش ، احدى را هلاک نخواهد کرد. آیا آنان جز سرنوشت پیشینیان انتظارى دارند؟ پس سنت خدا هرگز مبدل نمى شود و سنت خدا هرگز تغییر نمى پذیرد. / فاطر ۴۳ ))

در چند روز گذشته و پس از وفای به عهد ” دیار و نادیار ” در مورد انتشار تصاویر و اسناد مربوط به تلفات حدکا ، اینبار پس از گذشت  ۱۴ روز ” کردستان میدیا ” ارگان رسمی حدکا که از این حرکت شوکه شده و به هراس افتاده ، سراسیمه اطلاعیه ای از فرماندهی نیروی پیشمرگ حدکا را در تاریخ  ۰۳/۰۵/۱۳۹۷ منتشر میکند و به کشته شدن دو نفر از اعضای حزبش به نامهای ” شهاب حیدری ” و ” هژار رضایی ” در ۲۱/۰۴/۱۳۹۷ اعتراف میکند .

البته همکاری مردم کردستان با نیروهای اطلاعاتی و سپاه پاسداران که به دفن فتنه های حدکا منجر شده است به صورت ضمنی در اطلاعیه کردستان میدیا بیان شده است .

شهاب حیدری فرزند عثمان متولد ۱۳۵۱ روستای سرچنار مهاباد

هژار رضایی متولد ۱۳۵۲ اهل روستای قلا ( قلعه ) میاندواب

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.