فوری – ضربه به تیم حدکا در اشنویه+اسامی کشته ها+تکمیلی

راسان باز هم تلفات گرفت. تیم مسلح حزب دمکرات کردستان ایران متشکل از جوانان تازه به عضویت حزب درآمده که برای انجام مأموریت های حزبی از شاخ عازم مناطق کُردنشین شده بودند، شامگاه گذشته (ساعت ۳ بامداد ۲۰ مرداد ۱۳۹۷) در حوالی اشنویه (مابین ناویه سور و تپه سفید) به تور نیروهای سپاه پاسداران افتاده و تمامی آنها در یک تیراندازی غافلگیرانه مورد هدف قرار گرفته و تا لحظه تهیه و وصول خبر به سایت، ۸ نفر از این افراد کشته و ۲ نفر دیگر زخمی و به عراق متواری و ۲ نفر دیگر دستگیر شدند. اسامی کشته ها در کانال تلگرامی سایت دیار و نادیار به آدرس زیر درج شده است:

https://t.me/diarunadiar

بنابر اعلام سردار خلیل زاده معاون عملیات قرارگاه حمزه احتمال اینکه به تعداد کشته ها افزوده شود وجود دارد. به زودی تصاویر کشته شده ها، توضیحات تکمیلی و اطلاعیه ها در رسانه های رسمی کشور و همچنین سایت دیار و نادیار و کانال تلگرامی سایت منتشر خواهد شد.

گفتنی است تیم های مناطق جنوبی تر نیز در دسترس نیروهای امنیتی قرار دارند و در صورت عدم خروج تا مهلت تعیین شده، احتمال اقدام روی آنها متصور است.

— تکمیلی :

اسامی کشته هایی که تا کنون شناسایی شده اند:

اسماعیل ایرانمنش
عبدالسلام عبدی
مهران طاها پور
سلیمان محمد زاده
عبدالواحد سهرابی
عثمان رحمانی – نام عثمان رحمانی صحیح است. اسامی سایر کشته ها به تدریج در کانال تلگرامی دیار و نادیار درج خواهد شد.

6 Comments

  1. به امید روزی که خشونت در کردستان جای خود را به گفتمان و مبارزه مدنی بدهد

  2. سلام، وقت به خیر.
    خداوند به شما توفیق بده ان شاء الله.
    سرکرده های پلید گروهک پول های عربستان را برای ایجاد نا امنی در کشور گرفته و این پول ها را خرج فرزندان خود در اروپامی کنند. جوانان فریب خورده نیز قربانی نیات شوم آنها می شوند.

  3. بهتر است اگه عکس یا فیلم دارید یکجا رو کنید. در ضما از کشته‌های خودتونم حرف بزنید

  4. انشالله خدا پشت پناه سپاه باشد این ها آمدند تا کردستلن ایران مثل سوریه و عراق نا امن کنند اینها آمده بودند دشمن دین اسلان قرآنند پس قرآن این طوری می گیرند خدا بزک است

  5. خدا با سپاست و همیشه هم هست هرکی بیاد برای نا امن کردن منطقه همین نسیب شان خواهد شد همانند مرز اشنویئه سربلند هزار افرین بر نام تو ای اشنویئه

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.